Alte știri din fotbal
Ce l-a nemulțumit pe Curelea în România - San Marino: „Îmi pare rău pentru ei”
0
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
2
România dezamăgește și cu Slovacia și pierde fără drept de apel! A fost ultimul meci al lui Mircea Lucescu la națională
76
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
10
Știri din fotbal internațional
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Finaluri dramatice pe toate stadioanele: Bosnia marchează cu Italia și are un om în plus pe teren
4
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
au facut performanta cu jucatori de mana a 2-a din portugalia...salariile sunt medii, stadion facut cu ajutorul autoritatilor,umflati de presa..si un program competitional care i-a ajutat mult la castigarea campionatului. Care echipa a mai avut anul trecut, meciuri cu echipe de subsolul clasamentului la inceput..si cu marile forte ale campionatului la sfarsit in afara de cfr?...deodata sunteti zmei..nu mai pupati voi nici macar cupe europene ani buni..
Clujul este noua capitala a E U R O P E I !!! SUNTEM FRUNCEA!!!!!
luatil pe marian mai avem si mai buni ca iel in lot.1500000 euro si e al vostru noa sa aveti sanatate
Ce-ar fi sa va cautati voi jucatori in alta parte?! Marian ramane la Poli,e un jucator important pentru echipa si cred ca Iancu n-ar face o asemenea greseala sa-l dea chiar pe el ?!:::: E iubit de fani si speram ca simte si el acest lucru !!!!!!!!!!!!!
va e ciuda banatenilor? echipa voastra(fulgerul bragadiru+rocar) nu o sa faca nici o performanta cu jawa la conducere
dar de ce nu mergeti in panonia voastra sa luati jucatori......??
Sa vina la Cluj,noi nu avem patron m.itic!! Sa vina si Mihazes !!
si marmota
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.