Alte știri din fotbal
Ce l-a nemulțumit pe Curelea în România - San Marino: „Îmi pare rău pentru ei”
0
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
1
România dezamăgește și cu Slovacia și pierde fără drept de apel! A fost ultimul meci al lui Mircea Lucescu la națională
73
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
10
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Finaluri dramatice pe toate stadioanele: Bosnia marchează cu Italia și are un om în plus pe teren
4
Deschidere de scor în Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Nu numai bascii vor independenta, ci si oltenii, care o au pe VETA, nevasta lui Nea Marin.
Un patron echilibrat, smerit cu adevărat, nu ca ăl de-l promovați cu insistență astfel, un om demn de toată stima. Îi urez mult succes. Ceva îmi spune că de nu va deveni serios nici într-un astfel de mediu Patrick Petre, nu va deveni nicicând.
Aragonul nu a fost inghitit de Spania. Aragonul s-a unit cu Castilia. Impreuna au format Spania. Spania e o entitate formata prin unirea a mai multor regate medievale: Leon, Castilia, Navara, Aragon, Valencia etc. E ca si cum ai spune ca Moldova a fost inghitita de Romania in 1859
Bravo lor. Sa cante in ce limba vor, ce sa faca daca oamenii de acolo vorbesc maghiara? Si Athletic Bilbao si FC Barcelona sunt din comunitati similare in Spania, ba aia chiar sunt mai departe decat viseaza vreodata maghiarii din Romania - au autonomie de vreo 50 de ani si se zbat pentru independenta, chiar prin violenta (organizatia terorista ETA din Tara Bascilor).
Daca va considerati Romani atunci aveati nume Romanesc, nu unguresc. Pe cine vrei sa pacalesti, pacaliciule???
"Domnule Dioszegi, a trecut probabil euforia promovării lui Sepsi, se apropie startul sezonului, cum arată planurile pentru primul sezon în Liga 1?" - gigistii de la cancanul sporturilor nu mai au nici notiunea timpului. A inceput campionatul si ei publica interviuri din vacanta. Oricum e de apreciat ca n-ati publicat interviul asta la sfarstitul turului. Sunteti vai de voi. Vedeti ca va cauta gigi cu ceva noutati de la fcsb, raspundeti la telefon.
Si Suca ???
on om cu capul pe umeri imi pare, echilibrat, iar despre fanii lor, daca sunt etnici maghiari si canta in limba lor, atat cat nu jignesc romanii sau romania nu cred ca sunt probleme, eu le urez succes dar dupa meciul cu astra cred ca sunt slabi, au nevoie de intariri altfel ii vad prima candidata la retrogradare. Si inca in lucru daca domnul Lazslo considera ca Sepsi e o echipa romaneasca care evolueaza in campionatul romaniei, totusi decent mi se pare ca si fanii lor sa scandeze in limba romana, nu cred ca e atata de greu sa strigi hai sepsi, lupta sepsi, te iubim etc:)
Sespi,cu parere de rau ,doar locul 2 :) :),Gazul pe 3,Timisoara pe 4 :) :) :)
Cel mai mult,la acest articol,ma bucura postarile.Imi faceram griji ca ,exista doar *** in tara aceasta.din fericire,foarte multi din cei ce au postat la acest articol ,m-au convins ,ca exista inca decenta si toleranta in tara aceasta.Felicitari,si hai CFR campioana 2017-2018
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.