Alte știri din fotbal
Gigi Becali i-a făcut o reverență în direct: „Cel mai inteligent analist! Ești tu, apoi restul!”
0
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Echipele de start
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu
0
Elias Charalambous acuză arbitraje contra FCSB: „Astea nu mai sunt greșeli umane!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma își poate pierde cei mai importanți fotbaliști » Vor să le taie jumătate din salariu
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Drăgușin doar rezervă + echipele de start
0
Dorin Rotariu, prezentat la noua echipă: va fi coleg cu un român
2
Noul antrenor de la Pisa l-a scos din primul 11 pe Marius Marin » Internaționalul român a intrat pe final în meciul cu Verona
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
„Dezbrăcați în ger, legați de copaci, atârnați cu capul în jos, bătuți și ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Momentul în care doi pensionari sunt jefuiți pe stradă, în Cernavodă, de ...
Libertatea
Ete *** marioara,..Poate castiga ,poate fac egal,poate pierd ...Important este spiritul DINAMO...Care nu va piere niciodata... P.S. Eu zic ca se va termina egal si cred ca va fi suficicient ca FCSB sa piarda titlul... Vom vedea HAI DINAMO
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca nici acum nu castiga dinamo cu steaua,intr un moment catastrofal pt steaua,atunci 10 ani de acum incolo,nu o mai face !galca trebuia sa aiba onoare, ma m convins ce om este,cand era la 5 pct,atunci trebuia sa isi dea demisia,e inadmisibil asa ceva ! rusine galca !
Dacă ar gândi toți la fel ca Marius Niculae, Dinamo ar fi departe acum! Pe el pot să îl consider fotbalist nu "jucător" sau poate PIE ca pe ceilalți, adică port ilegal de echipament :))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.