Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Daca Armata și Talpanu câștigă definitiv toate procesele ar trebui sa fie obligați ei să susțină echipa . Nu câștigă procesul îndepărtăm un patron și aducem altul . Talpanu se laudă că am recuperat un bun al statului . Pai bai nene Talpanu, daca te ai bătut atâția ani sa recuperezi un bun al statului , tu ce faci ,il dai in secunda următoare la alt privat ? Ai recuperat un bun al statului bravo ție folosește-l tu și armata așa ar fi normal,așa ar trebui să spună instanța
Gresit! "Necesitatile obiectivele ale organizatiei" sunt sa faca rost de finantare pentru a asigura performanta sportiva a echipei la nivel european. Cum poti impiedica sa participe la licitatie pe singurul om care s-a dovedit capabil sa finanteze neintrerupt, timp de 14 ani, o echipa de fotbal profesionist care joaca an de an in cupele europene???! Tu chiar crezi ca Talpan a ramas singurul destept in tara asta?!......-:)
Aia de la Craiova au facut un stadion nou in 2 ani astia nu il renoveaza in 3 ?
in 2020 e gata stadionul?? nici macar nu au inceput lucrarile. bine nici csa nu are inca echipa, nici la ei nu au inceput inca lucrarile :))
mai hotarat gigi,rupe-o si falimenteaz-o,te lasi tu la soldati.....si sa vezi inundatii in jumatate de glob,se v-a plange necontrolat,e posibil sa se schimbe si clima....
POate nu ai avut timp sa te documentezi, mai bine te ajut eu : "Caietul de sarcini-cadru trebuie sa stabileasca obiectul care constituie solicitarea serviciilor din partea unei firme contractante si va fi intocmit in tinand cont de necesitatile obiective ale organizatiei." Una din necesitatile obiective este ca Gigi sa nu participe, cum poti sa obligi o organizatie sa faca un caiet de sarcini impotriva obiectivelor sale ?
Corect,e numai una si e la CSA! FC ROSTAR e in liga 1,o echipa obscura.
*** , de ce ? , pentru caSTEAUA E NUMAI UNA , STEAUA BUCURESTI , STEAUA NOASTRA , STEAUA ROMANIEI , fraiere frustrat. FORTA STEAUA , LUPTA FCSB , HAI STELUTA , CURAJ VITEZISTI 27
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vedeti prea in avans, domnilor de la gsp..Oricum nu se putea organiza o licitatie pt brandul Steaua pana cand ICCJ-ul nu ofera decizia finala. Hai mai repede cu motivarea deciziei Curtii de Apel !
Iti raspund doar pentru ca e posibil care te citeste chiar sa te creada. Niciun caiet de sarcini nu poate fi manipulat in asa fel incat sa excluda in mod evident pe cineva anume sau sa permita doar participarea cuiva anume la licitatie. Sau macar nu spui in gura mare ca vei manipula caietul de sarcini, oferindu-i singur cui vrea sa te conteste dovezi pentru instanta. Las-o pe aia cu "n-ai participat la licitatie", la tine se vede ca nu prea gandesti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.