Alte știri din fotbal
„Ce bucurie era în Ghencea după Cupa Campionilor, ce tristețe e acum!” » Ștefan Iovan, căpitanul de la Sevilla: „Unii mai încearcă și azi să ne ciuntească istoria”
0
Steaua și FCSB, duelul mesajelor în ziua în care se împlinesc 40 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni
2
Steaua a avut la Sevilla un mijlocaș cu cifre demne de un „Balon de Aur”: 25 din 26 de pase precise, 6 din 7 driblinguri reușite contra Barcelonei!
32
Steaua - Sepsi, în Ghencea, la 40 de ani de la Sevilla » Covăsnenii pot face un pas uriaș spre promovare
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a luat o decizie nemaivăzută » Schimbarea istorică se va vedea în premieră la finala Arsenal - PSG
0
Al-Khelaifi, declarație de dragoste: „Aducerea lui este cea mai bună decizie a mea”
0
Arsenal sau PSG? Supercomputerul a împărțit șansele la câștigarea trofeului
0
Premiera istorică pe care finala PSG - Arsenal o va marca în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
1
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
Conspirație anti-România? De ce Bulgaria, veșnic în criză politică și cu un ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Bre nu te-ai obisnuit cu taranu ca dupa orice meci in care steaua ori obtine egal ori victorie e Blat? la ei nu o sa mai fie nici un blat daca ia bataie steaua ca in liga inseamna ca a fost blat cele 2 egaluri cu basel ;) :)) FCSB Dinamovisti,deseara aveti treaba,luati popcorn seminte si la 10 fara 15 incepe Steaua la TV ;)
toti cei ce cred ca a fost blat sunt niste dobitoci,.....asa este Pandurii a facut blat si cu Fiorentina ,nu ati vazut si cu Vasluiul si cu A stra si cu Gaz Metan...........idioti nenorociti care scrieti asemenea prostii ,nu mai are voie omul sa faca schimbari ca este blat....atunci cum a castigat Dinamo cu Gazul ????? ce este drept nioci nu sau omorat cu firea mediesenii dar cu Pandurii au arat pe teren, cum vi se pare?????
NU TE CONTRAZIC,E ADEVARAT,DAR SANT SI FOARTE MULTI DINAMOVISTI CARE,ADUC LA ADRESA STELEI SI A FANILOR TOT FELUL DE CUVINTE CARE NUSHI AU ROSTUL,UNA E RIVALITATEA SI ALTA E URA,,MULTI DINAMOVISTI URASC STEAUA... E DIFERENTA INTRE RIVALITATE SI URA,SI,E SI MAI TRAGIC FAPTUL CA ULTA URA PLEACA CHIAR DIN CLUB..DE CE UN FOTBALIST PROFESIONIST ,NU ARE DREPTUL LA LIBERA PROFESIE? EXEMPLU DANCIULESCU,MATEI(am dat cele mai noi ex) SI DE CE TREBUIE SA SE AJUNGA LA BATAI PE STADIOANE..??(vezi ultimul meci Dinamo-Steaua
Recomand celor care ma ,,ataca'' sa invete mai intai alfabetul si un mimim de maniere! Nu raspund tuturor derbedeilor care nu au putina decenta si care nu aduc in apararea lor decat obscenitati desi comentariile nu le sunt adresate! Toti avem dreptul la o opinie si o exprimam in functie de gradul de educatie si de varsta! Pacat de foarte putinii stelisti adevarati cu care se poate discuta civilizat!
Dacă tu crezi că Pustai nu ştie care din jucătorii lui e impresariat de Ana Maria Prodan atunci înseamnă că eşti tare naiv.
Esti un dobitoque care nu stie altceva decat blat, blat, bla, bla! Si eu as putea sa vb de dinamo ca a batut prin blat pe gaz metan, dar nu zic pt ca ma doare-n paula de echipa ta.
De ce s-ar face Pustai de ruşine? Dacă într-adevăr aceea a fost situaţia, el a reacţionat corect pe baza unor informaţii greşite, iar dacă discuţia e fictivă, poate dezminţi acest lucru în două secunde. De ce ar fi fraier masorul? Tocmai a fost acuzat la un post naţional de sport, adică fix domeniul în care lucrează el, că ar fi dat informaţii false. Putea măcar să spună că i s-a părut că Eric avea probleme cu stomacul, chiar dacă acum se pare că s-a înşelat. Şi, din nou, dacă informaţia e falsă, putea s-o dezmintă sau să refuze să o comenteze.
Esti prost rau, la fel ca toata haita ta de catelusi onanisti. Pai dc era asa, de ce nu l-a schimbat de la pauza? Stai jos, nota 4!
Penibili sunt cei care nu au puterea sa recunoasca evidentele! Eric era singurul pericol pentru Steaua si care si-a cam luat nasul la purtare, avand cutezanta sa marce impotriva Stelei! Toata lumea stia ca trebuie sa bata Steaua, iar daca Tanase nu era Tanase si rata de 2 ori singur cu portarul in final....Indiferent cu cine va juca nu au voie sa piarda pana la sf campionatului! Doar ,,omenia'' cu nasul Hagi va iesi din calcul! ,,Bucura-te de liniste''!
Si eu o te serves pe tine ...in gat!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.