Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
0
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
deci mai :intactule: iar ai inceput sa mananci ciuperci,.Nu ca Mitica ar fi usa de biserica , dar a-ti bagat-o acum cu ocazia evenimentelor scaqbroase de la voi , si cu felix motanu, hai lasati-o ca macane
DECI MITICA LA ...BRUTARIE?PUSCARIE !!, A PRIMIT MITA&FOLOASE NECUVENITE, SI CINE A DAT SI CINE A LUAT TREBUIE PEDEPSITI !!!- PUSCARIE !!!
Numai smecherii, matrapazlicuri, aranjamente murdare. Cind se refera cineva la coducerea LPF si FRF omul se gindeste automat la ilegalitati! Justitia nu poate face ordine? Sa puna lucrurile la punct? Doar sintem in UE. Vrem in spatiul Schengen. Cine opreste Justitia din Romania sa-si faca datoria? De ce un amarit care fura un fleac primeste ani de puscarie, iar criminalii si cei care dau tunuri de milioane de euro, sint condamnati-in cel mai rau caz- cu suspendarea pedepsei? Pt cei bogati sint altfel de legi? Capitalism salbatic?
la p.uscarie !
Sa va iubesc prin cerul gurii pe toti politrucii vietii, de toate culorile si natiile. De peste 20 de ani duceti tara asta spre mizerie prin lacomia, prostia si incompetenta voastra.
Acest raspuns este ptr ala care a zis despre mine ca sunt idiot si a sters comnentariul ca nu-l mai vad
De ce ? Oare ceea ce am spus eu nu este adevarat , scuze ptr ultilizatorii site-ului de sport dar trebuie sa raspund . Cumva nu am dreptate . Guvernarea pdl a fost un dezastru ptr Romania , USL a incercat si a reusit sa restabileasca echilibrul financiar , ma repet reintregirile de salarii dupa taierile de salarii cu 25% . De ce ? Ca pdl a taiat in afara de salarii , idemnizatiile ptr cresterea copilului si USL le-a dat inapoi . De ce ca a recredibilizat Romania si acum avem acces la fondurile posdru , fonduri europene. De asta sunt idiot? . Ca sustin un om dintr-o alianta care e la guvernare prin votul a 70 % de romani si care pana la decizia finala e nevinovat .PDL A DISTRUS TARA .
Pe parol de onoare , moncher !
pe 12 septembrie toata lumea la judecatoria sect 2!!!
Sa speram ca il infunda si pe varanosky !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.