Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit cele două echipe care se bat la titlu în Superliga: „Pe ele le văd”
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
10
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
7
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Echipele de start
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Eu l-am vazut jucand si mi s-a parut ca s-a descurcat bine pentru cate sanse i s-au dat. Un aport foarte bun pe partea ofensiva. Mult mai bun pe postul de fundas lateral decat Bicfalvi ba si decat Martinovic. Stoichita nu va juca cu el, doar daca ii zice Gigi.
sunteti prosti amandoi oricum:))))
gogoasa,zi repede de unde ai copiat textul asta!
acum se vede cine are valoare de steaua sa arate pe teren
sunt pe 3, dar cica Steaua era la -10. Oare se s-o fi intamplat?
sa vina gigi, sa vina gigi cu iconitele si mirul!!!!!!!! :)))))))))))))
Eu nu. Tata a fost șef de cabinet al ministrului apărării, am cunoscut copil fiind în antecamera ministrului marii jucători când veneau sa își primească primele: Iordanescu, Lita Dumitru, Vasile Iordache, Marcel Raducanu s.a. Religie Steaua din familie.
Mä tu ai fost cadru militar cumva ?
ADEVĂRAT A ÎNVIAT. Aseară am avut inspiratia sa merg la Înviere într-o biserica militara cu preot militar. Ordine și civilizație. FORZA STEAUA !
Cine e pe locul 2 cine e pe locul 2 ? Unde-s cainii sa ne spunä ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.