Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
4
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
1
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
1
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
:)))))))))))))))))) eram sigur ca va aparea un articol de genul asta ... ce gluma de ziar... ce slugi ____________ defapt am si spus acum cateva zile ca "steaua trebuia sa joace cu Barcelona dar a refuzat .. Barcelona trebuie sa se multumeasca cu dinamo " :)))) :)))))))))))))))))))))) ________________________________________________________
BAI PULIFRIX, DACA TOT VORBIM DE CONSOLARE, ITI POT SPUNE CA DIFERENTA DINTRE UTA SI DINAMO ESTE EGALA CU CEA DINTRE DINAMO SI BARCELONA. SI CA SA INTELEGI (CA LA GHIOLBANI TREBUIE SA LE DETALIEZI CA SA PRICEAPA), LA FEL CUM DINAMO E LA ANI LUMINA IN SPATELE BARCELONEI SI UTA E LA ANI LUMINA IN SPATELE LUI DINAMO! PENTRU VOI UNICA CONSOLARE SUNT CULORILE!
NICI MINCIUNA, NICI ADEVAR! DOAR PROSTIE!
In curand ! :))
DE FAPT CEI DE LA BARCA AU REFUZAT DUPA CE AU AUZIT CA CIOBANUL E FRATE DE CRUCE CU CALDERON.
Impe, am auzit ca dinamo se desfiinteaza, e adevarat? ai ceva informatii in legatura cu subiectul?=))))
De cand astepta conducerea barcelonei sa faca cunostiinta cu Becali. O sa planga in pumni ca au ratat oportunitatea asta.
Azi nu avem stiri noi despre Dinamo ? Vä rog vä rog GSP cäutati ceva si despre ei cä altfel plec ! :))
Am refuzat Barcelona terminatoare , suntem tari nu ? Noi suntem ÜBER ALLES , adicä , imprastiati ! :))
Steaua über alles !!!!! O să vedeți voi , da ? : ))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.