Alte știri din fotbal
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Barcelona - Real Madrid 6-0, sub privirile a peste 60.000 de oameni pe Camp Nou
0
A rămas „interzis” când a văzut prima pagină: „V-am zis că e invidios pe mine” » De ce a fost numit „Criminal în serie”, după un derby cu FCSB
0
Steaua îi taie Chindiei speranțele la promovare » Clasamentul în play-off-ul din Liga 2
5
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Si totusi despre CFR nici un articol? Iese din insolventa ,a castigat un meci hotarator impotriva celei mai bine clasate ,s-a calificat in Play -off...???
Bravo CFR! Succes in play-off.Campionatul! P.S. Cu Ruiz si Nascimento ce se intampla?.Inteleg Deac e maestru ,dar si ceilalti ar trebui sa aiba loc.Legea lui "21"....Paun.
sa zica mersi ca pleaca totusi cu un mic avantaj luat in meciuri cu insolventi gen Timisoara ,ASA
Viitorul 51, CFR 49 (cu cele 6 pct penalizare). Mare branza, de la 2 pct se reduce la 1 pct, noroc cu penalizarea...Propun ca de la anul sa nu se injumatateasca ci sa se dubleze diferenta spre linistea plangaciosilor lideri (anul trecut Sumucica, acum Hagi)
E normal să fie supărat, echipa lui tocmai a pierdut, iar punctele de le-a acumulat până acum i se vor înjumătăți.
Hagi a facut o echipa foarte frumoasa, dar de multe ori prin declaratiile lui este penibil! Hagi pare mult mai inteligent atunci cand tace.
Pai daca nu s ar injumatatii nubar mai fi asa de stransa lupta, asta a fost si ideea. Anul trecut cand nu ia convenit lu Shumi nu l am auzit sa zica ceva...... asta zice ceva despre caracter. Acum vad de asemenea ca Shumi nu mai zice nimic ca se injumatatesc..... Fiti barbatzi si repectati competitia, astea cu modul de organizare se pot vb la inceputul campionatului si daca nu iti convin ura si la gara.
Nu, nu ... nu de la zero ! Ar trebui făcut clasament cu meciurile disputate NUMAI intre ele ! Așa ar fi mai sportiv, mai cinstit !
...viitura e cea mai slaba echipa din play off...se claseaza pe sase...
Anul trecut nu mai plângea...penibil
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.