Alte știri din fotbal
Sepsi - Corvinul, în etapa 7 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în minutul 58
1
Scenariul care îl lasă pe Burleanu fără putere! » LPF vrea independență totală pentru Liga 2: „O problemă reală de finanțare”
0
Pușcaș urmează să ia decizia finală: „Încerc să strâng din dinți, nu mă ascund”
0
„Sper să nu câștige Chivu eventul” » Antrenorul din Superliga a răspuns sincer
0
Știri din fotbal internațional
Nicolae Mitea, revenire spectaculoasă în fotbal » Ce funcție ocupă în cadrul unuia din cele mai mari cluburi din lume
0
Liviu Ciobotariu confirmă! Poate prelua o echipă națională: „Sunt în așteptare”
0
Au dat lovitura și vor juca în Europa » Primul trofeu după 61 de ani!
0
Ajax - PSV, ultimul derby al sezonului pentru Dennis Man » Echipe probabile
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
6
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
18
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
popovici e BUN dar ca mijlocas loveste mingea cu ambele picioare da pt MARC ca fundas central
Bratu o sa ajunga mare antrenor.
BRATU A GRESIT MULT CU ADUCEREA LUI POPOVICI SI PRELUNGIREA CU KATZICAS. TREBUIAU ADUSI ANDREI MARC SI ALEXANDRU VLAD SAU MUSAT ...!!!!!!
PAI DE CIND AI PLECAT DE LA DINAMO TE TOT ROGI SA FI SI TU INTREBAT DE CINEVA " CE MAI FACI MAI ANDONE?" CA LA SFATURI ESTI BUN DAR LA ANTRENORAT AI AVUT BAFTA. REDNIC ESTE ANTRENOR TU UN SIMPLU PAPUSAR CARE EXECUTI NU GINDESTI. CE FACI TU LA VOLUNTARI? PRIEEN CU PANDELICA CE TE VREA DE REZERVA DACA PLEACA OPRITA? DAI SFATURI LA TOTI SI NU MAI ESTI IN STARE SA ANTRENEZI. CE A FACUT BRATU ESTE O NEBUNIE. DAR NICI ALTCUMVA NU SE PUTEA ACOLO. SI-A ASUMAT. STIE MAI BINE DECIT TINE CU REZULTATELE SI VA PLECA DACA NU VA AVEA. NU SE VA RATA MULTI IL VOR CA ANTRENOR. SA MAI AIBA CLUBUL ALA SI BANI VA FACE TREABA MULTA. PE CIND TU TE OCUPI CU MESELE CU BOLILE DE LA SPORTIVI SI DAA AU FOST SPALATE TRICOURILE IN REST. MA UIT LA TINE CE MINDRU ESTI PARCA AI FI MINISTRU. ESTI PENAL SI USOR DUS CU MEMEACA. ZAU IA VEZI CUM E CU PESTA PORCINA CA LE AI SI CU TELEMEAUA DE LA JIJI CA NU MAI JUDECI CIND VEZI MINCARE PE MASA SI MANINCI CA SI CUM AR FI ULTIMA ZI DIN VIATA TA. LASA-NE CU SFAATURILE TALE DE DOI LEI.
andone e stelistul care l suna mereu pe gigi si ai da sfaturi andone sa l ia de mana pe marica si SA TACA CAND VINE VORBA DE DINAMO n avem nevoie de sfaturile lui brtau e tanar are de invatat dar nu de la andone
Andone asta mare experenta are, pe la ce echipe a fost lau tinut 3-4 luni si lau dat afara, BRATU este tanar are alte metode de antrenament, nu cele invechite ca a lui Andone. Andone poate face fata la liga a-2-a.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.