Alte știri din fotbal
Ce etapă în Liga 2! » Două echipe în play-off după victorii en-fanfare. Azi se joacă ultimul meci
10
Marea problemă pe care ar putea să o aibă „finala de titlu” din acest sezon de Superliga » Alternativele sunt limitate
0
CFR Cluj a reușit imposibilul, căpitanul Mario Camora a descifrat reușita: „E o minune”
0
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, victorie importantă în lupta pentru salvarea de la retrogradare din Arabia Saudită
0
Scandalul „Schlotterbeck”! » Iertat de eliminare în trei rânduri, fundașul Borussiei e revoltat: „Atunci mă apuc de șah”
0
Ce se va întâmpla dacă Iran boicotează Cupa Mondială 2026 » Cosmin Olăroiu ar putea fi marele beneficiar
0
Antrenorul lui Dan Șucu se înclină în fața lui Chivu: „Inter e pe drumul cel bun către un scudetto meritat”
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Nicolae al României, nepotul regelui Mihai: „E un context favorabil pentru ...
Libertatea
Asta-i Romania!vine cite un parazit si afiseaza banii cu care cumpara fara sa stie nimic despre ce a luat .Asa este acest Nicolae care o sparge in besini sii ia lui fiisa avion si fura jucatorii lui Dinamo.Pacat pentru ca Barboianu si Gaman doar vor primi bani nu vor face performanta pentru ca papagalul(Nicolae)a dat afara antrenorul.Cine se duce la Astra antrenor cu un papagal care habar nu are de fotbal dar arunca cu banii ca Becali.Nici Becali nu are echipa de ani buni nu mai cistiga nimic.Va cistiga Astra?Rusine pentru fotbalul romanesc sa plafonezi valori ca cei mentionati mai sus care probabil vor pierde si nationala.Si atunci?Nicolae groparul jucatorilor.......... Forta DINAMO!!!!!!
De ce au oprit filmuletul chiar cand a atins coarda sensibila? A spus ca Selymes i-a inmanadt o lista cu 6 jucatori, si nu i-a adus nici unul...si s-a rupt filmul, nu am vazut emisiunea, nu stiu ce explicatie a dat Niculae. Eu cred ca i-a cumparat ca asa a vrut el pentru ca este prieten cu c1obanetele si se pare ca ii urmeaza sfaturile indeaproape. Jucatorii aia de la Steaua cum crezi ca i-a luat? si acum il ia si pe Bajenaru, tot asa la intelegere ca intre pretenasi...Daca era smecher trebuia sa aduca jucatorii aia ceruti de antrenor, nu ce-i da Gigi
patronu` a dat banii dar nu ia cumparat ca asa a vrut el - asta face doar c1obanetele - ci ca asa iau spus cei din staff-ul tehnic ...
pai nea niculae cine a cumparat jucatorii ? cine are banul ? tibi e un simplu angajat,tu esti master ! nu da vina pe coarde si bagabonteli,asta e valabil in toata liga nu numai la voi la ploiesti !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.