Alte știri din fotbal
Mobilizare generală » Fanii echipei care speră la play-off au pus mâna pe lopeți și au deszăpezit terenul
0
Adrian Porumboiu analizează lupta la vârful Superligii: „Cel mai bun antrenor!” + Ironii pentru FCSB și CFR Cluj: „Ca Ceaușescu”
0
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă! „Lupii” vor să-și împace suporterii, „marinarii” încă speră la play-off » Echipe de start
0
Emil Săndoi laudă inovația lui Filipe Coelho cu FC Botoșani: „Nu știu dacă Dinamo poate ține ritmul cu Universitatea Craiova”
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Sefer a revenit cu gol după 4 luni: „Durere, frustrare și întrebări”
0
Scandal cu vedeta Borussiei Dortmund » Contre între cluburi și pe rețelele de socializare!
0
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Se pot apropia de echipa lui Cristi Chivu
0
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
2
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
sa mori tu?!? de unde stii ca eu nu sunt din aia 20000 pe care ii "hraneste"???? parca ne-ar da bani de pomana asa vorbesti, noi am muncit pt bani aia si i-am facut lui profit de miliarde. intelegi tu? sau trebuie sa-ti fac un desen/...???
N-au la ce sa faca expertiza...legea spuna ca aceste carti poti fi scrise si de catre alte persoane, dar ideea si subiectele cartilor trebuie sa fie inspirate de catre Niculae .
***... firmele omului asta hranesc de zeci de ani mai bine de 20 000 de suflete. Dar tu esti doar un hater....dai din gura ca sa te eliberezi de frustrarea specifica unui ratat care n-a facut nimic notabil in viata lui .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai traim intr-o societate bolnava. niculae abia a intrat in parnaie si deja o sa si iasa din parnaie. pana in martie tot iese de la parnaie. nu inteleg de ce nu vine condamnarea si in celalte dosare. minim 10 ani de parnaie. asta nu trebuie lasat sa iasa din parnaie. in 19 februarie trebuie sa primeasca cel putin 10 ani de parnaie in celalalt dosar(decizie definitiva si irevocabila). dar in Romania,unde avem cea mai corupta justitie din istoria omenirii,nu se poate asa ceva.
sa stai la puscarie pana iti platesti toate datoriile catre angajati!!! hotule! la puscarie!!!!!!!! da bani!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.