Alte știri din fotbal
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
3
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Echipe de start la Rapid - Dinamo » Titular în premieră + toate informațiile de la stadion
8
Iată staff-ul lui Marius Șumudică la CFR Cluj! Decizia în privința lui Cristi Săpunaru
1
Știri din fotbal internațional
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
0
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele probabile
0
Se opresc aici? Consorțiul lui Jeff Bezos poate prelua controlul la Liverpool!
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Florin Şerban a câștigat Leopardul de Aur la Locarno cu „Nu e locul tău ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cum au ajuns marmotele pe OnlyFans: decizia disperată a cercetătorilor ...
Libertatea
Eu, pana nu vad, nu cred.Toma Necredinciosul
se vede ca esti mai nemobilat intelectual decat restul. tu iei de bune ce spune varga? really? birligea nu este de vanzare,noi vrem in ucl. deci nu are nicio logica ce spui tu. louis din vaslui a fost cel mult mediocru si la euro u21 si nu a fost nici macar convocat la nationala mare,cum sa crezi ca vreodata o sa dea cineva bani asa multi pe el? cat de naiv sa fi?
pai nici tu nu crezi ca o sa pelce vreodata luios din vaslui pe 18 milioane. ***. nu-i da nicio clasa ca cfr este zero barat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e bine ca unii sunt cotati "bine rau" pe transfermarkt, si pleaca la arabi ....acum invidia e mare, mai ales ca Birligea a cam disparut din peisaj, care pentru voi, branzarii, era mult peste Munteanu!!! Bravo CFR! Bravo Munteanu ca ai refuzat branza!
nu il prinde paltonul indiferent unde se duce, la iarna va fi imprumutat inapoi la CFR sau pe la camile
Ii da clasă Varga lui Becali daca îl vinde pe Munteanu cu 18 milioane de euro...
Louis de 2 zile si-a schimbat poza de profil pe Instagram, punand una in care multumeste galeriei, iar voi abia acum v-ati trezit ca pleaca.
Ești fan Delaco ?!!
Si eu am auzit tot la fel, e undeva in jur de 20 de milioane de euro tot pachetul. Suma fixa de transfer este 1,5 milioane de euro apoi bonusurile sunt 10 milioane de euro daca Munteanu castiga Balonul de Aur si 8,5 milioane de euro daca Munteanu marcheaza cel putin 75 de goluri in primul sezon la noua echipa. In total 20 de milioane de euro tot pachetul, o afacere foarte buna pentru fotbalul romanesc. CFR pastreaza si 3% din urmatorul transfer.
Chiar nu ne interesează ce zice *** arogant Ion Becali... De ce nu îl contactați pe impresarul lui Munteanu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.