Alte știri din fotbal
Jucătorul pe care Gigi Becali plătea 600.000 de euro s-a transferat în Liga a 3-a
0
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
5
Știri din fotbal internațional
Verdictul medicilor în cazul lui Pedri » Cât timp va lipsi de pe teren starul Barcelonei
0
Paul Gascoigne a ajuns la a 38-a operație! » „Mi-am rupt șase coaste! Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Gigi Becali a anunțat schimbări în echipa celor de la FCSB pentru meciul cu Dinamo Zagreb: „A simțit ceva acum vreo trei zile”
1
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
3
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Cu suguranta nu e fan UTA, au mai observat in trecut si altii. Fanii lui UTA sunt infratiti cu cei de la Peluza Sud - fanii adevaratei Steaua. Evident ca aradenii detesta visceral clona fcsb si pe buna dreptate. Omul si-a luat sigla celor de la UTA fiindca probabil ii era rusine sa isi puna sigla luata din Familia Simpson de cei de la clubul oierului
Nu te contrazic ! Poate ca ai dreptate ca sunt useri asa cum spui tu. Dar, eu ziceam ca ii bagi pe toti in aceeasi oala. Mereu vorbesti la plural ! Esti obsedat de gandul ca toti sunt ca in descrierea ta...! Ai o problema grava cu asta ! In afara de faptul ca te dai mare utist, aradean...si reciti poeziii despre uta imbracat in pufoaica lui nea gigi. Inceteaza sa mai fii penibil..sa te dai ceea ce nu esti ! L ai intrecut cu mult pe randoom...macar ala este sincer... !
Avand in vedere ca te declari un fan asa mare al celor de la UTA, care e o echipa de traditie in fotbalul romanesc, pai ar trebui sa te scarbeasca cel putin la fel de mult ca pe dinamovisti sau rapidisti faptul ca o echipa artificiala, un pseudo-club ca fcfcsb castiga campionate la rand cu atatea arbitraje favorabile, in timp ce ai tai se zbat an de an prin play-out. Dar la tine e invers, te bucura becalizarea fotbalului romanesc. Spuneai ca nu iti place de Trum, pai Trump e cam Becali-ul americanilor... asa ceva.
Tocmai ca vezi treaba taman pe dos ... Voi, dinamovistii ati tremurat, ati plans si ati sarbatorit, din fata micului ecran, golul izbavirii andorezilor, din partida de miercuri de pe Ghencea !? ;))) Voi ati ajuns sa suferiti pentru Rapid, CFR Cluj etc., atunci cand joaca contra FCSBului, chiar daca clubul nou-infiintat in 2017, n-are decat 2 mamaLigi in palmares, fata de cele 18 ale voastre !? Deci, cine-i "obsedat" si de ce ?! :)))
Ca de obicei...esti obsedat de ideea asta ca se leaga lumea de fecesebeul tau...si iar ii bagi pe toti in aceeasi oala.
Grav, grav de tot...
Abia aștept transferul, deși mi-e greu sa cred ca cineva oferă un purcoi de bani pentru un jucător care a confirmat doar în România. Drăgușin a fost vândut pe bani frumoși doar ca juca în Italia și avea vizibilitate.
Banii s-au platit cash, nu avea chef Gigi sa plateasca taxe si contributii pe acei bani si a inventat o poveste ca nu i-a primit. Daca era asa trebuia sa ceară plata sau rezilierea contractului, nimic de toate astea
Eu nu te inteleg, nu poti vorrbi elegant? Trebuie sa iti apara punctele ca esti nesimțit?
Nea Sucu, sarbatorim bre, la anu', "centenarul" ?! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.