Alte știri din fotbal
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
11
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Cred ca Istvan Kovacs. Eu am mai spus-o si o repet, cu Istvn Kovacs, Fcsb a facut cele mai multe puncte, oricum mult mai multe decat a facut CFR Cluj. Daca nu ii va mai arbitra Kovacs, s-ar putea sa nu mai aibe sansa de a fi acolo sus in clasament. Vor lupta pentru locurile 7-8
Si cam cate puncte a luat Becali de la Hagi ma prostule? Ai intrat sa scrii prostii pe aici ca nu vorbeste familia cu tine?
Ai facut romana cu vanzatoarea de la aprozar?
Interesant ca multi de pe-aici îl zugrăvesc pe Gigi in Fat Frumos. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai, frate, dar asta e chiar nesimtirea SUPREMA! Rapunde tu, Varga, lupul moralist! Pai cine e autorul moral al valizei?!? In ce scop s-a pregatit valiza? Nu cumva tocmai ca sa contracareze potlogariile unui CFR curat ca lacrima? Cine l-a platit pe Bilica ca sa produca penalty-ul izbavitor cu care CFR a luat un campionat FURAT (fapt recunoscut ulterior chiar de bietul baiat!)? Cum e, domnule Varga? Iti amintesti ceva, cat de cat, sau ai o amnezie? Ori nu erai pe atunci in club si nici gura nu-ti miroase? La "eminenta cenusie" Zamfir ce scrie in fisa (neoficiala) a postului, nu ne spui si noua, doar asa, de curiozitate? Cati arbitri a colacit el la greu ca sa luati voi 5 titluri CORUPTE?
Respect! Prea adevarat!
Cat despre celebra vorba(?) de la Cluj , cu omul fura curent.. Doamne pazeste, expresia asta usor tâmpa e uzitata si de copii din Falticeni, Tg Jiu sau Salonta...Dar universitarul Bolyay a scris mai mult decat a citit ... Bine , lectura nu e capitolul forte al lui Varga... poate agenda telefonica sa-l mai captiveze..
Asa zici tu? Pare ca te Propii de un alzheimer. Oare cine era la VAR cand Bîrsan era cel mai bun de pe teren de la zecesebe in meciul cu CFR? Cam scurta memorie ai. De, gigist, nu e de mirare.
Ai scris mult și fără rost. Multe nu le.cunosti, o parte le inventezi. Asa de mult îți pasa de un om care desconsidera fotbalul romanesc, nu e în stare sa pună un antrenor ca lumea ci doar păpușar, el vrea sa dirijeze jucătorii, inclusiv pe voi suporterii. Cred ca ați fost prostiți. Nu e departe timpul când veți întoarce armele împotriva lui Gigi care de fapt e dușmanul real al echipei
Hai Varga , hai la... trebunaaal! Sa mai aflam si noi , una, alta, sa aflam lucruri spumoase ,ca stai ca somnul la fundul apelor tulburi ... Daca tu il dai in judecata pe Becali , vorbesc cu arendasii Rus si prea- cucernicul nea Vasile-Somnifer sa rezolve cu simbriasul Burleanuu sa mai vina 7 titluri la KFSC!!! Varga e un mediocru incuscrit cu toti baskanii din orasul ingramaditului boc ... Au carat astia la bani in vremea lui Basescu ,de se uita toata tara prostita de tupeul si obraznicia ,,universitarilor,, lui Bolyay....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.