Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
0
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Pentru voi ziariștii și Naum cu penalty era 2-2? Eu credeam ca doar cu un gol se făcea 2-2, penalty nu înseamnă gol doar pentru voi Naum și invitații tai de paie, auzi viciere de rezultat...
Botoșani a luat-o în goarna, au lăsat-o moale la Farul chiar dacă în a doua parte au jucat bine și uite cum mai marele antrenor croitor sau zidar se va uita la play off la TV... Șase puncte pierdute pentru Fcsb, ha ha ha ha ha ha ha
Becali zicea ca are jucatori la amândoua(are el la mai multe).Dar ca ar prefera sa mearga in play off Botoșanii-pentru ca ii incurca pe... CFR.Da,așa e.Gura pacatosului adevar graește!***i,dar Botoșani mereu i-a incurcat pe CFR.Mai ales pe terenul ala desfundat din Botoșani și cu ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca te iei dupa Craciunescu trebuie date 2-3 penaltyuri pe meci, am avea mai multe goluri din penalty decat din actiune. Daca te uiti la Liga campionilor, la CM sau Euro, penalty se da la faze clare si nu sunt multe. Asta din ultimul minut nici urma de penalty, a fortat atacantul o cadere, nu e totusi handbal sau basket.
Da, au fost două penalty-uri neacordate ***. Și e bine așa! Să simtă si gigeii ce simt cei *** la maciurile cu fcsb-urile!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar nu l-a ajutat Dumnezeu pe oier : a pierdut 6 puncte asigurate în play-off! Bre nea Eftime, vrei şi lovele ( cum scoate Croitoru din pălărie un jucător, cum i-l dai lui Jiji pe te miri ce), vrei şi drepturi TV din play-off, ce mai vrei? Te-a bătut Dumnezeu şi pe tine; păcat, că păreai un om de treabă! P.S. - Boul ăla ,care a distrus fotbalul românesc împreună cu Dragomir, Mircea Sandu , etc., a luat-o pe arătură rău de tot! Tavi Popescu ( Neymar după mintea lui creaţă) jucător talentat de altfel, gata, acum e mai mare decât Hagi, Dobrin, Balaci! Idiotzule, astea sunt nume sfinte pentru fotbalul românesc!
Asa le trebuie celor de la Botosani pentru toate omeniile cu FCSB ...a pierdut clona cel mai mare aliat din play-off:))))))))))))))
Pai la Craciunescu toate sunt penaly, atata timp cand el nu este la sefia arbitrajului.Nu a fost penalty , intra in el, forteaza contactul . Cand vad ca vorbeste craciunescu schimb, o fi fost el mare arbitru dar acum ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FC.sb Botosani o rusine de club.
Am vazut meciul pe Digi si Spune atacantul cei de la Digi au spus ca a fost fault recte Craciunescu pai spune tu ce a-i simtit Din prima trebuia sa spui viciere de rezultat Forta CFR Multumim Lato pentru golul cu Farul care a dinamitat totul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.