Alte știri din fotbal
„Dacă ai ce mânca, totul este bine” » Filip Stojilkovic, povești neștiute din copilărie: „Părinții nu ne arătau că există probleme”
0
Ultimele informații despre situația medicală a lui Adrian Rus: oltenii sunt rezervați!
0
Oțelul - FC Argeș închide etapa a 6-a din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Marius Șumudică: „Vreau să atrag atenția. Fiți atenți la ce vă spun acum!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - Fiorentina, epilogul primei etape din Serie A » Radu Drăgușin, anunțat titular
0
Inter l-a invitat la meciul cu Monza pe tânărul său fan supraviețuitor al incendiului din Crans Montana » Atacantul U17 s-a pozat în lojă cu Mkhitaryan și Jones
0
„Rușine istorică, am fost furați!” » Beșiktaș tună după scandalul din minutul 90: „Vlahovic tras de guler, Trossard pălmuit!”
3
Luis Enrique, cucerit la debutul lui Ferran Torres pentru PSG: „Nu a jucat rău, nu-i așa?”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
O iarnă ploioasă nu mai salvează Europa de secetă vara: fenomenul care ...
Libertatea
La cine se gândesc japonezii când aud de România și de ce a renunțat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă de 19 ani din Marea Britanie, campioană mondială la taekwondo, a ...
Libertatea
Cu indulgenta a fost 50% da ,50% nu , și arbitrul a judecat f.bine ( în comparație cu expiratele comentarii ale lui Craciunescu) pt ca se da în spiritul jocului ,mingea era ajunsa da de un coechipier al lui Lato,nu avea nici o șansă jucătorul Botosanului,iar ca să dai la un meci decisiv în ultimul minut un astfel de 11 m inseamna ca nu ai jucat fotbal niciodată, ori ești rău intenționat, sau f. slab pregătit. PS sant neutru nu țin cu Argeșul, dar nu poți pedepsi o echipa pt. ca unii fotbaliști de la noi au tot felul de amețeli și legănare de vânt prin careu . Juca-ti ma nu ***!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** de Crăciunescu uită că se poate arbitra în spiritul jocului . Un asemenea comentariu la o televiziune engleză ar fi dus ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Burlene , ăștia sunt oamenii tăi ? Niște arbitrii care ... *** ? Am 3 ani de când sunt ... pe teren ! ESTE CAZ DE DNA ! Voi știți CUM se comportă ”ARBITRII” cu cei de pe teren ??? NU ȘTIȚI !!! Jucătorul reclamă ... o FAZĂ de joc ... răspuns - de obicei , i se spune pe nume ... Hai , bă te-a omorât ? ... hai ,hai ... că-ți dau galben ... ! Hai , ridică-te , nu a fost nimic și multe altele ! e FOTBAL sau FOTBAL DICTATURE ??? Mi se pare DUBIOS ... reclamele la PARIURI ! ROMÂNII VOR ... FOTBAL !!! ... NU ... GOLĂNII FINANCIARE !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Burleanule , dă-ți demisia ! TU NU AI CE CĂUTA ÎN FOTBAL !!! JOS SECURITATEA ȘI PCR -UL DIN ROMÂNIA !!! L-ați băgat în pușcărie pe Popescu , pentru acest personaj ! Deși își plătise ... datoriile ,la un stat CORUPT !!! Defapt ... CÂȚI PENALI AU RĂMAS *** ÎN 33 DE ANI ??? TĂCEȚI , IN *** *** ȘI VE-ȚI FI TRIMIȘI ÎN LINIA ÎNTÂI , CA SĂ APĂRAȚI NIȘTE *** ȘI TRĂDĂTORI !!! De ce NU ... i-ați făcut proces lui Ceaușescu ??? SPUNEA ADEVĂRUL ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să greșit enorm,*** acela de arbitru nu vede.A fost clar vicere de rezultat ,cine răspunde?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai Linistit ca a dat meciul Argesului ....6 puncte asigurare in Play Off...Voluntari crezi ca se va Opune FCSB? Niciodata....Crezi ca daca tati Hagi nu are sanse de campionat dar, are loc asigurat in Conference nu o sa i dea Punctele? Din al meu punct de vedere, daca as fi FCSB ist, mai bine Arges decat Botosani....ne auzim peste 2-3 luni ca sa mi dai dreapte...6 puncte asigurate pentru ca EI (FCSB) i-au dus in Play Off....Era un comentariu cum ca toti plang ca suntem furati cand jucam in cupele Europene....Ne meritam Soarta ....Spune-mi un singur fotbalist care era catalogat drept "Vedeta" "mare talent" in RO ....care in momentul de fata e afara si "Face fata" ...Tot in RO este furat cu bani...nu mai exista sport, nu mai exista performanta...din pacate..(si ne miram ca avem grupa grea cu Macedonia, Islanda, Si alte echipe pe care acum 10-15 ani ne intrebam nu daca i batem...CI CU CAT ? Pace !!!
Of, vai și aoleu! *** preaplecate din Nordul Îndepărtat au rămas în afara playoffului?!? nenorocire, maică, vine sfîrșitul lumii, și altminteri nu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nea Craciunescule ai baut gaz? Cum dr mahh e penalti cand ala il impinge plus si a cautat cu disperare contactul. Bine ca ati facut zoom si nu e clar daca il atinge, cum mama dr ii pune piedica?. Sau acum la orice atingere e 11m ?
Respect Fc Arges! Pitestenii au pus umarul la dispariatia a unei echipe, pastorite de Piftimie, unul dintre,,afaceristii de casa,, a camatarului Jiji. Urmeaza Cliceni si bineinteles FCDRUMLEORDENI2003. Ca doar nu sa mai camatareasca Jiji din banii familie o echipa careia I s-au terminat finantele. Daca FCSBeleau nu termina in primele 3 e PA. Nea Piftimie te asteptam cu anuntul cel mare...FALIMENTUL Botosaniului!
bv argesul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.