Alte știri din fotbal
Florin Talpan se opune propunerii lui Radu Miruță: „S-ar putea ajunge la reapariția unor situații de tip Becali”
0
Oțelul - Metaloglobus în runda 7 din play-out » Gălățenii scapă de grijile retrogradării cu un succes
0
U Cluj - FC Argeș, meciul în care „Șepcile roșii” atacă locul 1, din nou! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Farul - FC Botoșani, duel tare în play-out. Echipele gândite de Stoican și Croitoru
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu rezolvă primul transfer al verii » Jucătorul și-a dat acordul să vină la Inter
0
0-4 de două ori în 4 zile pentru Cosmin Contra
0
Ce a avut de spus Mirel Rădoi, după al doilea eșec la Gaziantep: „Ingrat”
1
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
17
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Am ieșit pe Straße, bagă-te în colibă, faci revoluție? :)) Culmea agricultorului, să-l facă pe vecin țăran. Băi, colb, trei vieți și încă una nu fac cât face scrisul meu! Hai, dă-te prins! :))
N-am văzut meciul însă dacă tot a fost toată frasuiala asta cu acest 11m l-am căutat sa văd și io ... treaba e ca ăla cu 92 știe sa cada, a “vândut” bine faza arbitrului care l-a crezut. Dacă am fi avut VAR și arbitrul putea analiza faza din mai multe poziții și la viteza redusă și cu toate astea își menținea decizia atunci puteam specula in privința probitatii omului, așa pare mai degrabă o eroare umană și nimic mai mult. Evident ca Prunea e nemulțumit și caută vinovați, nu îl poate condamna nimeni mai ales ca Dinamo este intr-o situație grea, însă nu acest 11m și arbitrii sunt vinovați pt dezastrul din Groapa. Și nici suporterii așa cum încearcă aceasta hârtie pt peste sa acrediteze!
unde e angajat la becali? si ce salariu are, daca stii?
"Hotii" astia de la Cluj v-au dat voie sa va sustineti echipa aseara, desi ati avut interzis de la Liga. Dar asa se intampla, oferi cuiva la nevoie un deget, el iti apuca toata mana si mai e si suparat si furios dupa tipand ca e nedreptatit. :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dimnule atata stiutor "de detoate" poate vorbesti in lb. romana sa inteleaga si plebea.. ca tu esti "PREA DEȘTEPT PT NOI.."
Ion Crăciunescu îi dă dreptate lui Florin Prunea: „Nu dădeam penalty niciodată! Te întrebi despre unii arbitri ce-or căuta în fenomen” Eu am spuso inca de atunci de cand am vazut reluarile,ca nu-i nici vorba de penalty si ca nici "var-ul" nu ar fi dat 11 m.Si am mai spus-o si in legatura cu interpretarea fazelor de catre comentatorii si realizatorii de emisiuni sportive,ca interpreteaza partinitor fazele in functie de alte interese si nicidecum nu-s in slujba adevarului cum ar fi fost normal. Coincidenta sau nu toate-s impotriva aceleiasi echipe,Dinamo. Ei isi fac impresia ca,comenteaza la radio,iar noi neavand acces la imagini ii credem pe ei pe cuvant.NU DOMNILOR SI NOI VEDEM FAZELE LA FEL DE BINE CA VOI SI PUTEM SA NE FACEM O IMPRESIE DESPRE CEEA CE SE INTAMPLA IN TIMPUL UNUI MECI.Este adevarat ca de multe ori nu coincid parerile noastre cu ale voastre si asta nu ca am fi noi *** ci pentru ca voi sunteti cumparati.Toate acestea le-as spune si realizatorilor de emisiuni,de la look.sport,care isi fac impresia ca profitand de functia care o au pot sa-si sustina simpatiile si sa puna tunurile ironice impotriva antipatiilor lor. Acestea le-am constatat in anii la rand de vizionare a emisiunilor lor si prin comparatie fata de alte emisiuni,tot ale lor,dar cu alte echipe in "rol principal",asta rezulta.Pentru ei cuvintele corectitudine,adevar si fairplay,sunt cuvinte fara rost si care contravin intereselor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si tu faci parte dun "sistem" sau nu vrei sa vezi furaciunile ODRASLELOR??
Ce faci, băi, Goofy? Ți-ai vulcanizat gumarii Adibas și ai iesit în oraș?
Anul asta sper sa ia nea gheorghe titlul, deja mi s-a cam luat de atitudinea *** astia de la Cluj, care dupa ce ***, mai fac si pe moralistii. Sa nu-i mai vad pe astia, in frunte cu *** ala isteric si agresiv, cu jocul lor meschin si nasol.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.