Alte știri din fotbal
Protest la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a clubului
0
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
1
Știri din fotbal internațional
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Crăciunescu suferă de miopie ,sa meargă la oftalmolog sa-si facă ochelari. Zivgulic aflat în sarituta este împins din spate de Blănuța este clar ca acest gest duce la destabilizarea jucătorului de la Galați !!
Nici la meciul nostru cu Dinamo, nu s-a dat fault in atac la jucatorul nostru care cica "a provocat hentul adversaului". Nu imi amintesc, era in concediu fostul mare arbitru ? Nu imi animtesc sa fi dat vre-un verdict.
Si-a spus o parere. Nu-i mai dati atata cu verdictul ca nu e detinatorul adevarului absolut si nici nu cred ca e calificat sa dea verdicte!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.