Alte știri din fotbal
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
2
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
2
Știri din fotbal internațional
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Gol absurd în Moldova! Faza ireală care a devenit virală: cum s-a întâmplat totul
0
Ianis Stoica s-a salvat de la retrogradare și le-a răspuns contestatarilor: „Spuneau că vin împrumut pentru șase luni”
0
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
toti iau cu suspendare ,ori esti prost ,ori esti prost !
De toata jena atitudinea, il credeam altfel pe Danciu!
conteaza? chiar nu conteaza,grav este ca a luat cu suspendare cand trebuia sa ia cu executare. si oricine lua cu executare in situatia asta. incredibil ce hotie.
Ce noroc cu tine!!!!!!
Am scris in graba de pe telefon.Cer scuze pentru erorile de scriere
Stirea e incorecta dpdv juridic. AMANAREA executarii pedepsei e o solutie de invidualizare juridica foarte diferita de SUSPENDAREA executarii pedepsei. Va rog verificati.Cu stima!
ei lasa ca si tu in prostia ta nemarginita ai tot spus ca jucatorii retrogradatei dinam000 sunt platiti la zi pentru ca sunt in insolventa. ha ha ha. cand aia de fapt sunt amenintati sa renunte la salarii de buna voie ca ultimi prosti.
Buna seara! Articolul dvs. contine informatii care nu coincid realitatii. Daca analiza. dispozitivul hotararii citate de dvs. constatam ca pentru Ionel Danciulescu judecatorul a stabilit o pedeapsa de 13 luni, dar nu a aplicat aceasta pedeapsa, ci a dispus AMANAREA ei. AMANAREA executarii pedepsei este diferita de SUSPENDAREA executarii silite. Din punct de vedere juridic sunt modalitati de individualizare a sancriunii aplicate. Amanarea execurarii pedepsei este o masura mai blanda fata de suspendarea executarii ei. Dispunerea amanarii executarii pedepsei inseamna ca Ionel Danciulescu nu a fost condamnat, ci judecatorul a zis-fapta asta s ar pedepsi cu 13 luni, dar eu nici macar nu te condamn, sunt indulgent, insa daca mai faci ceva, vei executa in regim de detentie aceste 13 luni.Spre deosebire de suspendarea executarii pedepsei, amanarea executarii pedepsei nu reprezinta o solutie de condamnare. Spre deosebire de suspendarea executarii pedepsei, amanarea executarii pedepsei nu apare nici in cazier.Ionel Danciulescu nu va avea mimic scris in cazier. Consider ca prestigiul publicatiei dvs implica verificarea stirilor transmise si dpdv juridic. Cu stima!
"Acesta a fost condamnat la 13 luni de inchisoare cu suspendare.Fostul atacant nu va merge insa la inchisoare"..Din putul gandirii gesepiste:)))....Alooooo, daca e cu SUSPENDARE ,cum sa mearga la inchisoare ?
Pentru simplul fapt ca a amenintat politistii ca-si vor pierde locul de munca fiindca si-au permis sa-i ceara sa sufle la fiola...isi merita pedeapsa din partea justitiei, cu mentiunea ca ar merita pedeapsa de a fi ignorat total de presa si public pentru acest gest marlanesc, de boier - sef pe plantatie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.