Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Starul lui Nagelsmann are idol un rival de la Mondial! » Brazilienii au descoperit scrisoarea sa din gimnaziu
0
Campioana „penală” » Președintele federației a aflat că va fi judecat pentru o mare evaziune fiscală
0
Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani » Direct în istoria Mondialului, după Senegal - Irak
0
Scenariu nebunesc înaintea decisivului din Grupa L » Motivul pentru care ar avea interes să piardă meciul
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
GUNOAIE DE JUCATORI!!!
"" faptul ca dinamo le este superioara in lupta dreapta de la infiintare si pana acum cred ca ii scoate din minti..)) "" ???? lupta dreapta ? :))))))) deci cand bateti voi e lupta dreapta iar cand pierdeti ba nu aveti echipa ba nu aveti chef ba protestati ba e batman de vina ba superman ba spiderman ?? :)))))))))))))))))))))))) esti mai penibil ca ultimul penibil de pe pamantul asta, auzi la el " superiori in lupta dreapta " :))))))))))))))))))))
"" faptul ca dinamo le este superioara in lupta dreapta de la infiintare si pana acum cred ca ii scoate din minti..)) "" ???? lupta dreapta ? :))))))) deci cand bateti voi e lupta dreapta iar cand pierdeti ba nu aveti echipa ba nu aveti chef ba protestati ba e batman de vina ba superman ba spiderman ?? :)))))))))))))))))))))))) esti mai penibil ca ultimul penibil de pe pamantul asta, auzi la el " superiori in lupta dreapta " :))))))))))))))))))))
Danciulescule , e prea mare basca asta pt tine , tata ! asa mica pe cit e . ce bine iti statea tie la vindut bilete ... poate nu s-a ocupat locul . dar stiu ca ne facusi ( doar sintem olteni ) un cadou frumos de ziua ta ! la buna retrogradare !!!
Cutzulica sa nu mori de inima neagră... Pai de mah așa e când Steaua arunca masele stricate precum Danciu, munteanu , cristea, Matei si voi ii faceți vedete, Legende ,îngeri șamd . Iți înțeleg suferința pt ca , daca ești născut sa pierzi întodeauna ești suporter dinamovist. Nu ai cum sa fii născut campion sa ții cu Dinamo. Vez ex Țiriac , Nastase, Halep, Alina Dragomir ,Amânar .
Vorbind de dinamoviști , asta le sta in caracter . Ei sunt cei mai eleganți , stilați, patrioți, fair play So on. Eu zic ca, nu ai cum sa devii campion când te naști loser. Asta e cu legendele, echipa si suporterii dinamoviști. Vor sa para ceea ce nu sunt. Știi vorba aia bate toba aduna pulberea. Perfect Dinamo sau new dinamo.... LĂSAȚI NE SA NE PREGĂTIM DE LIGA CAMPIONILOR...Bwuahahahahaaaa . Care liga Borcica? Cea a pușcăriașilor ... Hauuuuuuu urla câinii in Giurgiu . Si uite c-așa-i in tenis. Vorba lui Caragiu. 6-1
Da per total cu Cupa suntem pe palmares pozitiv cu dimamuu , dar el este prea frustat sa recunoasca asta. Si daca eram pe palmares negativ ,nu insemna nimic practic.Nu este un motiv de mandrie sa te compari cu dinamuu. Ei mereu o sa fie in urma noastra ,precum palmares , numar de suporteri. performante in europa ,orice ar face , asta daca nu retrogradeaza anul asta :)). Si chiar nu este nici o mandrie ca avem palmares pozitiv per total cu voi , dinamuu in ultimii 25 de ani este o echipa de duzina, mult spus ,infima in Europa . Chiar nu este nici o mandrie sa ne comparam cu dinamuu pt. ca dinamuu face parte din lumea a 5-a in fotbalul mare . Este la nivelul Maltei ,Kazakstan ,Moldova.etc
Mah ne lași ... Încearcă sa comentezi faptul ca de ani si ani de zile sunteți un club de pluton precum Ceahlăul si Chiajna . Va uitați la meciurile stelei din ucl si EL si când ia Steaua bătaie va gudurati si dați din coada ca niște turbați. Daca intra toate ocaziile care le a avut astra astăzi aveam un scor de băgat la pariuri si sa vezi câstiguri acolo
După cum vezi nu faci decât entertainmentul site ului... Ești doar un catzel turbat care comentează peste tot si ești așa de absorbit de umilința in care traiesti de te faci singur de ras . Încearcă sa realizezi ca ești insuportabil al unei echipe mediocre fără rezultate de ani si ani si care trăiește sa vadă cum bate Dinamo pe Steaua. Punct si de la capăt. Tot un loser ești pt ca trebuie sa fii născut sa ții cu Steaua . Nu poți fii născut sa ții cu Dinamo pt ca , câine te naști jacvr vei muri
guraliv esti, stim, la ce-ti mai trebuie creier+)) nu era vorba de nici o limba, pacala, doar de intalnirile directe de care pomeneai 45-40 zici? ia pune-le pe toate, lasa metaforele si vrajeala de 2 bani
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.