Alte știri din fotbal
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » GOL în minutul 12!
0
Petrolul, victorie uriașă cu Slobozia » Festival de ratări pe „Ilie Oană” + Clasamentul din Superliga
2
Barcelona a ajuns la o bornă istorică în campionat, după ce a zdrobit-o pe Sevilla
0
6 transferuri într-o zi » FCSB se întărește pe toate planurile
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul lui Peter Bosz despre starea de sănătate a lui Dennis Man
0
Gerard Pique investește o sumă imensă pentru a extinde Kings League în SUA
0
Inter și-a primit sancțiunea după petarda care a lovit portarul advers » Echipa lui Chivu este direct afectată!
0
Joan Laporta, atac devastator la Real Madrid: „Arbitrii favorizează un club. Am văzut cum simulează”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Chiar credeți în povestea că Săpunaru a fost accidentat ? Chiar credeți că echipa din meciul cu Farul a fost făcută de antrenor ? Aceste întrebări stau pe limba oricărui microbist și mai ales a simpatizanților acestei echipe ! După ce-a ”scăpat” de liderul galeriei, acest domn patron, nou în fotbal, a luat-o pe urmele predecesorilor lui ! Din păcate ”farmecul” a dispărut și am fost puși în fața crudului adevăr !
si eu cred ca dupa alegeri sucu se cara de la clona fc r si intra in faliment echipa.
Sucu isi ia banii si pleaca de la rapid.. A colo e o sleahta de infractori zisi sponsori si președinți care o duc bine pe nani lui sucu nefacand nimic pt rapid decat p r in ziare si reviste cum sa creasca clubul asta daca il saboteaza toti interlopii afișați ca mari rapidisti.
În câte luni e Ganea?
Un om care trăiește din smardoieli și povești cu mușchi, crize de nervi și care și-a îngropat și copilul cu isteriile și închipuirile sale
Lobby, ai grija ce si cum ii raspunzi ganezului, ca s-ar putea sa ti-o furi...
ganezul ar fi bun la orice echipa de Liga 1 ! ar bate la ei ca la hotii de cai ...!
"L-a desfiintat" este un carlig de agatat cititori pentru acest articol care nu spune nimic: opinia rautacioasa si plina de cine stie ce resentimente din trecut a unui din pacate doar "fost om de fotbal", concluzii fara sens si reclama gratuita din cine stie ce motiv pentru cineva care nu prezinta nicio garantie sau solutie. Dar autorul s-a scapat de norma de scris articole, a atins probabil numarul de hit-uri pe articol, uite ca a atins si multe comentarii si toata lumea e fericita, dar totodata si fraierita.
Da,intr-adevar ,trebuie facute schimbari in conducere Șucu să bage mâna adânc in buzunar, să aducă un manager străin , nu un " specialist mioritic" ,adică o ciorba reincalzită cum se practică.Să stabilească bugetul ptr sezonul viitor, iar managerul să aducă un antrenor capabil nu o " manta de vreme rea" ,un gen Hizo ,cum se practica la noi. In primul rând trebuie să scape de " rapidiștii verzi " din club care impreună cu o parte din celebra peluză doar căpușează clubul și incearcă să sparga buzunarele patronului prin "sfaturi de bine".Șucu trebuie să realizeze că Rapidul are in spate o armata de suporteri onești nu o șatră care se crede " ultras".Acei " ultras" să tacă din gură si să nu mai injure si sa vina cu pretentii.Când o să fie ei actionari,sau Șumudică& Ganea patroni, atunci au dreptul să ceară demisia cui vor ei.Până să vină Șucu , când Rapidul era al MT ului sau când era implicată primaria aveau dreptul să injure ,să ceară demisia antrenorului sau managerului,era banul public ,deci era si banul lor.Acum clubul este al lui Șucu.Dacă nu vă face plăcere ce planuri are Șucu la FC Rapid ,atunci mergeti ,la meciurile CS Rapid la handbal,baschet etc.CS Rapid este club public ,vorba unui turnător celebru " acolo sunt banii dumneavoastra!" PS.In USA noul patron al celor de la Arizona Coyotes a decis sa mute clubul in Utah la Salt *** City. Au făcut suporteri scandal? Nu,ptr ca este club privat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa speram ca dl.Sucu nu se va satura prea repede de "farmecul vieții"de la Rapid și nu și va lua bagajele!Prin liga a treia sa vezi ce trupa va face Angelescu,Niculae cu Săpunaru capitan si sef de galerie și peste toți...nelipsitul Sumudica !Eu zic sa se facă slujbe și tămâieri mai multe ,că acolo nu e lucru curat !Luați exemplu de la Gigi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.