Alte știri din fotbal
Gură de oxigen pentru Oțelul Galați: „Se aprobă limita maximă din bugetul municipiului”
1
Ionuț Chirilă, verdict neașteptat: „E fotbalistul numărul unu în România, de departe! Uitați-vă ce face!”
5
Paul Papp, de la copilăria cu lipsuri la 300 de meciuri în Superligă: „Luam ghete de la second-hand, le coseam cu nailon de pescuit”
0
Florentin Petre spune unde vrea să vadă Derby de România: „Ca dinamovist, eu asta vreau! Am înțeles că s-a rezolvat”
0
Știri din fotbal internațional
Mii de fanii ai Barcelonei au asaltat o vedetă cu felicitări pentru transferul lui Rodri: „Să câștigăm a 6-a Ligă!”
0
FCSB și CFR Cluj, direct pe „lista rușinii”. Doar Ludogorets le depășește
0
Acord! Se face cel mai scump transfer al verii la Manchester United: 70 de milioane €
0
Astăzi, meci din play-off-ul Ligii Campionilor în Giulești » De ce microbiștii români au fost interziși pe arenă
2
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
nu te contrazic legat de Chirila :))) cu ala nu se stie ...nu a fost la fcsb 2 ? aia care au retrogradat si s-au desfiintat ?
Kopic,demisia!
Arbitrajul nu l-a desfiintat?
''Dar echipa suferă de o lipsă de calitate''. '' găsisem o soluție pentru primul meci.'' o gramada de autopropusi, unul mai somer si mai fomist decit altul! niciunul nu crede in salvare, dar macar nu mai fac foamea pina va vara cind se va spune ca...daca luau echipa cu o zi mai devreme, bla, bla...
Toti se lauda ca se pricep sa invie mortii, dar nimeni nu i-a angajat sa faca o frectie.
Eu i-as fi propus un contract pe ultimele 5 meciuri din acest an lui Chirila:))) Radem,glumim,dar cred ca ar fi facut 7 puncte,asa cum e el:))) Badea si Mister Ilie sunt “techno-tactics” de studio,in iarba e mai greu. Varianta cea mai buna de acum cateva luni ar fi fost Rednic,dar l-au matrasit anul trecut. Ca isi ia comisioane,treaba lui,dar sa nu uitam ca ne-a adus croatii care au plecat pe bani buni de la Dinamo,si chiar se putea mai mult.
Ionuț Badea e fratele lui Burcă. I-ar fi îmbâcsit pe jucători cu teorii și discursuri pompoase la care jucătorii ar fi adormit.
Ce faceai tu ma rasule ?? Ce ai facut pana acum ??????? Bah nu avem jucatori , sunt praf toti ...cei din liga a 2 a nu fac fata la liga 1 !! Ne ducem in B 100% !!! Doar daca nu aduce antrenorul vreo 7 croati , care au jucat in prima liga la ei !!
Vorbim să ne aflăm în treaba. Badea, Dumitrescu, Panduru sant analisti. Antrenori au fost. Ești ori ori. Cu cât stau mai mult la masa, pupitrul televiziunilor, cu atât își scad șansele la a prinde un contract de antrenor. Nu te mai poți numi antrenor dacă lovești în confrati și spui ca ai tu solutii. Soluțiile se pot dilua dacă îl pui în ecuație pe Rici.
Badea și Bratu nu au demnitate. Se autopropun peste tot antrenori iar dacă nu sunt primiți, deoarece nu au valoare, critică
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.