Alte știri din fotbal
Antrenorul din Superliga a ratat obiectivul și a anunțat: „Contractul meu se încheie. Nu regret”
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Metaloglobus » Mesaje dure din peluză la adresa conducerii
0
„S-a născut cu stea în frunte!” » Tatăl lui David Matei, mărturii spectaculoase după eventul Craiovei + Fotografia specială cu Hagi și promisiunea scrisă pe un șervețel
0
Remus Vlad anticipa deznodământul acestui sezon: „Pe Craiova a înrăit-o, iar U Cluj nu știe să joace finale”
3
Știri din fotbal internațional
Juventus s-a orientat către jucătorul lui Real Madrid: totul depinde de Jose Mourinho
0
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
1
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Condamnare în lipsă pentru Emil Gânj. Ce s-a întâmplat în procesul celui ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cristian Mungiu și Sebastian Stan, aplaudați 10 minute la scenă deschisă ...
Libertatea
Ii luam pe rapidisti sa joace cu restul tarii … si buc-ilfov sa-si faca liga lor, ca ei au stricat fotbalul in romanica: fcsb,dinamo, voluntari, chiajna, otopeni, clinceni. Aaa….si sa-i ia si pe cei de la Cfr, ca oricum ala care-i antreneaza pe cfr a spus ca noi restul nu suntem de nasul lui, el e umblat pe la Londra (a uitat sa specifice ca nu a fost pe acolo ca antrenor…ca antrenor nici prin china n-a rezistat) si chiar daca echipa lui joaca cel mai urat fotbal, el e cel mai bun.
Nu poti sa vii cu articole din astea degradante "pe surse". Pana la urma, nu observ nimic rau nici daca s-a intamplat ce scrieti voi acolo. Iar sa il cataloghezi pe Reghecampf Prpdan drept lucid si pe Chirila drept razna e prea de tot.
din ce relatați , Chirilă e antrenorul perfect pentru dîdîbîști, e compatibil cu proiectul dinamoului
Poate ca e un pacalici Chirila, nu zic nu, dar povestioarele de mai sus nu sunt deloc convingatoare.
Ionuț chiar e antrenor, dar n-a fost pus la timp, aveți de așteptat ca să facă ceva...
L-ati luat la tocat. Lăsați omul sa antreneze ca prea stați după el sa moara.
Fratii Chirila au un dram (interpretati cum vreti!) *** Softul lor este mult inaintea hardului. A se citi *** de multe ori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voluntariul a fost comuna pana in 2004, cand a devenit si el oras. S-a umplut Romania de orase ca broasca de raie, desi populatia tarii a scazut cu patru milioane de locuitori...
Orasul Voluntari are o populatie de 50 de mii de locuitori; mult peste Urziceni (18 mii) si peste resedinta judetului Ialomita, Slobozia (46 de mii); comparabil cu resedinte de judet gen Sfantu Gheorghe (jud Covasna) cu 55 de mii de locuitori. Pe plan national, judetul Ilfov se situeaza pe locul 2 la PIB, dupa capitala Bucuresti, deasupra Clujului, Iasului, Timisoarei, Craiovei, Constantei, Brasovului sau Galatiului. Locuitorii Voluntariului nu se omoara pentru echipa lor locala de fotbal pentru simplul motiv ca, prin traditie, sunt fani de generatii ai cluburilor din capitala, Steaua (eu asa ii zic), Dinamo, Rapid... Panimaiu?
Daca pe cei din "orasele de traditie" ii doare in basca ce vrei? Poti sa pui si Gaz Metan langa echipele din Ilfov ca si acolo bate vantul in tribune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.