Alte știri din fotbal
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Florin Tănase: „Crezi că el e idiot?”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Pașcanu deschide scorul
2
Daniel Pancu, o nouă reacție după ce Varga l-a făcut „nesimțit”: „Nu vin de pe stradă. Nu sunt sclav pe moșie”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid îl bagă în ședință și pe Kylian Mbappe! » Ce dorește Florentino Perez și ce-l deranjează pe francez
0
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
3
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
CFR CLUJ, venim! Augh-augh-augh!! Forza DINAMO!
Stergem pe jos cu Clinceni!
Muscam din adversari! Praf ii facem si luam cele 3 puncte puse in joc! Forza DINAMO BUCURESTI!
Cel mai titrat club din Liga 1 se pregateste sa bifeze inca 3 puncte. Bineeee DDDIIIIINNNNAAAAMMMMOOOOO! Cainii rosii - veninosii!!!
3 puncte in desaga pt DIIIINNNAAAAMMMMOOOOO BUCURESTI!
Da. Au jucat de la egal, la egal cu multipla campioana. Daca aveau baietii lui Chirila, efectivul complet:0-6! Daca baba avea un..de ala, mergea si dinsa la razboi. Ce mare mishculantza? Simplu! Simplu ca buna ziua! Lucrurile simple, sint si frumoase.
3 puncte ca si asigurate pentru CAINII DIN STEFAN CEL MARE! Forza DINAMO!!!
Va rugam noi mult... nu-l terminati.
Oare cei de la DNA nu trebuie să mănânce și gurița lor ceva ? Hoția în România a ajuns la rang de virtute .
Așa se întâmplă cu aceste cluburi susținute politic prin primarii obedienți . Putem cita multe cluburi de fotbal care susținuți de păpușarii politruci au promovat în L1 , au câștigat campionatul după care au retrogradat sau au dispărut ca măgarul în ceață . Dar la valoarea unui campionat ca al nostru unde un pârdalnic cu fluier dictează 11 m după terminarea timpului regulamentar (94 de minute) dând echipei adverse șansa de a egala ,De aici se vede și calitatea acestor echipe care dau din coate la câștigarea unui titlu .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.