Alte știri din fotbal
Adi Popa a luat decizia în privința retragerii!
0
Basarab Panduru admite că s-a înșelat: „O vedeam retrogradată!”
0
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
6
Incredibil! Galeriile cluburilor din Superliga își vor susține favoriții din aceeași peluză la meciul direct: „Nu contează scorul, e sărbătoarea prieteniei”
1
Știri din fotbal internațional
Un șofer de coșmar! » Legenda lui Manchester United, interzisă șase luni la volan după infracțiuni în două zile
0
Culisele confloctului de la Manchester City dintre Pep Guardiola și Kyle Walker: „Este o rușine, vreau să renunț!”
0
Probleme la Inter cu ultima achiziție a lui Cristi Chivu » Nu s-a antrenat și nici n-ar primi drept de joc cu Monza!
0
Afacerea mai puțin știută a lui Radu Drăgușin: „Este proiectul în care am investit”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
6
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Parcarea terminalului Sosiri de la Aeroportul Otopeni se închide până anul ...
Libertatea
Analfabetismul AR FI eradicat daca nu ați FI voi gigiștii! Ai!?.... Nu a fost bun arbitrul!??.... Păi vă cred, arbitrul a fost bun cu Dinamo care nu v-a deranjat nici cu o boare! Totul s-ar dat NUMAI împotriva dinamoviștilor! Știu că ăștia va plac!
Sunt de acord ca a fost un meci de calitate joasa, CSU surprinzand prin daruire fata de lentoarea aratata de vreo,7 etape, iar Fcsb prin prin implicarile fanteziste ale lui Becali. Arbitrajul si mai prost de cat jocul mai ceva ca la Erevan in cazul lui Maldonado cu Alhassan si nu numai.
Tu vorbesti prostii si mai mari.
ar fi
A înviat antrenorul “zero”!Acesta vorbește numai prostii!Meciul a fost frumos și ar fii fost și mai frumos dacă ar fii avut un arbitru competent!Arbittrul a stricat jocul și a influențat jocul.Noric cu Hațegan care a mai corectat din greșelile centralului! Așteptăm comentariile lui Vasaras
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.