Alte știri din fotbal
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Fostul jucător al naționalei: „Voi ați văzut asta la golul Turciei? Incredibil! Pițurcă avea o vorbă”
0
Ioanițoaia analizează naționala: „Au fost speriați de bombe” + O concluzie amară și un reproș pentru Lucescu: „La asta mă așteptam”
12
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
11
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Mai ai si alte dorinte de "esprimat", agricultorule? Mai bine te-ai ruga sa ploua!
Lasa-l pe prost in prostia lui. Acum 2 zile recunostea ca fc calu booveni est 1948 nu are nicio legatura cu prima echipa a lui mititelu. Asta e troll platit sau vreun trist care sta pe pensia parintilor.
Ba ipocrizie intruchipata daca astia sunt doar baieti angajati ca jucatori de fotbal, desi avem cel mai bine cotat fotbalist din romania, internationali de seniori si tineret, dar nu conteaza sa zicem ca voi dar ai lui mititelu ce sunt?, niste rataciti in fotbal ?sau zi tu ce sunt. Daca sunt cei mai slab cotati din romania ce asteptari aveti? Crezi ca asa dintr-o data vor rasturna toate pronosticurile vor minca jaratic si vor fi ce nu au fost niciodata? Ba un meci doua pot face surpriza dar la un campionat lung mai sus de locul 14 nu puteti fi
Si daca ar avea dreptate chirila , saormare nu e problema ta si a brailencei , vou vedeti-va de lupta la retrogradare. Vezi sa cinti tare in galerie acolo sa nu iti iei scatoalce de la gogoasa. Pe puscas sa il alergati primul , apoi jucatorii , la mititelu sa va duceti mai asa ca mielul la taiere
Gândaci de Bucătărie !
Se vede ca voi clonatii nu va pricepeți la fotbal! Asta i-am spus și lui @potec sa lase fotbalul pentru oamenii mari! Cel mai bun fotbalist din lotul clonei este Dan Nistor!
Dl Chirila dacă s-ar juca fotbalul in teorie ai fi campion mondial... :)))))
:))))))) Deci exista 2 echipe care se numesc Universitatea Craiova respectiv Steaua.... dar ele nu sunt ele :))))) sunt altele ele... Pe tine de fapt nu te cheama George.. Te cheamă Marin.
Somerica? Asta, decand nu mai munceste, ia expirat si ***. Adica, milionarul Rotaru e un manager de nota 4. Baaaa, dar e milionar, tu fara mostenire, un ***(fata de Rotaru)!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La m|loge@la
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.