Alte știri din fotbal
Fostul angajat al FRF, mesaj tranșant despre Ilie Dumitrescu: „A dat în cap fotbalului!”
0
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
mare stire ne-a dat asta, oricine ar cumpara orice fara datorii...mare stire
Asta e o saracie care nu are 2 bani in buzunar si e vai de el.
Nu stiu ba, e atat de simplu. Pai, sa stearga si Negoita, si Statul si angajatii toate datoriile si sa dea clubul gratis. Am si aflat numele celor 3 afaceristi si cu D'artagnan se fac patru. Deci, afaceristii sunt Bula, Strula si Pacala, au fabrici si uzine, si fac imobiliare. Practic ca Becali, alt mare afacerist. Ok, inainte ca investitorii de la noi sa-si arate bonitatea, mai degraba sa faca un control la cap. Cred ca acolo e marea problema, nr limitat de neuroni si lipsa totala de materie cenusie!
Dinamo nu are nici-o sansa cat traieste ginerele lui dinca balcon.
Nu au nevoie de acționari. Il au pe burleanu!!!
Datoriile alea nu se pot evapora pur și simplu. Cine vine să investească trebuie să-și asume și problemele din urmă. Dacă vor un club cu zero datorii, să plece din liga a 4-a.
Mare expert acest Ionuț Chirilă, cum se pricepe el la toate. Dă lecții de tactică deși n-a realizat nimic ca antrenor, dă lecții de finanțe și face recomandări de investiții deși este un rupt de foame etc. etc.
Păi numai datoriile alea sunt vreo 15 milioane, bă Chirilă =)))) Acolo e buba, din cauza asta nu vine nimeni la Mimao
Ce minte scurta are Ionut Chirila
Bai Chirila si tu muziciosu de frati-tu sunteti la limita de jos a numărului de neutroni sau măcar a urmelor lor umbroase! Voi n-aveti nimic, numai capete mari si goale !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.