Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Fanii Craiovei au petrecut până în zori
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
...da tu cine esti ?...va ca emiti judecati de valoare fara sa ti pese de cenzura gsp ului ...esti provocator ?...de ce nu dovedesti acuzele aruncate in spatiul public cu valoare de postulat ...ar trebui sa ti se raspunda asa cum meriti ...insa frica de cenzura ne face mielusiei ...
Lupescu greşete sintaxa puțin. Craiova n-a făcut nimic în ultimii 10 ani şi n-a făcut chiar nimic în ultimii 35 de ani. De ce? Pentru că oltenii se preocupă de absolut orice exceptînd de a juca fotbal adevărat. Mă rog, fotbal de nivel mămăliga. Îl consideră vinovat pentru insuccesul lor pe păstorel JJ, deşi oierul a fost inexistent cîțiva ani după ce a ieşit de la mititica. "Forțe fotbalistice" precum Slobozia, Giurgiu, Galați şi chiar Vaslui au avut rezultate bune comparativ cu cei din Craiova. Problema Craiovei nu este în afara Craiovei, ci chiar în interiorul ei. Punct.
Da în 1991, au luat campionatul la egalitate de de puncte cu Steaua. După ce Steaua vânduse trei sferturi din echipa. Mai mult a venit ordinul de la FSN, mai târziu PSD, sa câștige și Cupa României. Cu această ocazie, Sorin Cartu antrenor ( o rezervă în echipa Craiovei Maxima ) se laudă cu cele două cupe . Imediat în Cupa României, U Craiova cu Sorin Cartu antrenor este eliminată de Armătura Zalău.
Craiolguta nu catiga nimic deoarece Rotaru e fan Gigi. Universitatea nu castiga nimic deoarece Mititelul e fan Gigi. Spre deosebire de cei de mai sus Gigi are bani si poate sa ia jucatori buni.
*** csu nu bate tur-retur si in playoff pe nimeni,***? adica serios,ce echipa a batut csu,tur-retur si inplayoff vreodata in toata istoria ei sucrta de 10 ani?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Norocul lui ca nu a ramas in fotbalul romanesc. Asa a ajuns pe la UEFA
cetateanu Ionut Lupescu ...nascut pe la Viena si crescut in bucuresti il doare inima de olteni ...ha...ha...castiga tu cetatene Lupescu contra sistemului ...ahh...stai putin ai candidat si n ai reusit ...ha...ha . Lui Rotaru nu i pasa de Oltenia si fotbalul din Oltenia ii pasa de banii lui ...el s a inteles cu burleanu sa nu l supere si acesta i garanteaza an de an calificarea in play off ...echipa este sponsorizata de o casa de pariuri ...cand ai sa vezi ca UNIVERSITATEA CRAIOVA bate fcsb tur-retur si in sezonul regulat si in play off atunci sa stii ca i a venit si lui Rotaru randul .
TRANDAFIRASULE , CIOCUL MIC !!! Ba , de când te-ai lăsat de fotbal , spune ce realizări ai tu cu propriile puteri ? Fără bambina aia din politică , azi probabil erai , în cel mai fericit caz , magaziner pe la Dinamo din liga a 3-a !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.