Alte știri din fotbal
Răspuns OFICIAL! Decizia UEFA în speța „Vladislav Blănuță la Dinamo”
0
Gigi Becali, ședință de URGENȚĂ la FCSB! S-a dus peste jucători la baza de la Berceni
0
Care Duarte a venit la FCSB? » Debut DE COȘMAR: iată raportul complet!
0
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
1
Știri din fotbal internațional
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Eu am inteles ca sunt ordine...dar...asta nu inseamna ca nu merita macar sa incerci sa te pui contra curentului, sa iti joci de fiecare data sansa, fie ea infima. Daca va place Miorita, e problema dvs.
Dar nici nu am zis altceva. Este evident ca domnul Lupescu e mult mai avizat si ca ar fi mult mai bun. E incomparabil. Eu am zis doar ca e regretabil faptul ca a renuntat sa mai lupte..
În primul rând, Lupescu nu avea nici o șansă pentru că s-au schimbat regulamentele și multe voturi vin de la cluburile de fotbal feminin și futsal. În al doilea rând, datorită schimbărilor regulamentelor, Lupescu nici nu cred că avea voie să candideze, că se cer anumite calificări pe care le are doar Burleanu.
Te poți aștepta la orice căci tot cu astfel de practici au dezafiliat Universitate Craiova.
Lupescule iar bati campii ca atunci cand ai candidat la Federatie !!
Chiar nu ai inteles ca este ORDIN sa stea Burleanu cat mai mult posibil in acea functie? Ce rost mai aresa sa te faci de scandal pentru a lupta cu morile de vant?
Poate....!!!!
Fii sincer: Cu cine crezi ca ar fi fost mai bine? Cu dl Lupescu sau dl Burleanu? Personal, cred ca dl Lupescu este mult mai avizat si mai capabil.
Domnule Lupescu, va respect si mi-ati bucurat copilaria alaturi de colegii dvs de generatie de la echipa nationala. Totusi, declaratia aceasta pare o razbunare ieftina pe Burleanu, ea nebazandu-se pe nicio proba. Poate ca in loc de astfel de declaratii, ar fi fost mai bine sa luptati din nou cu Burleanu la alegeri nu sa il lasati sa castige de unul singur asa, fara contracandidat.
Da,băi nea bre lupescule,bun exemplu ăsta cu eterna rezervă ,zis și istvan.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.