Alte știri din fotbal
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Suporter de la Budapesta pentru națională: „Turcia - România 1-2! Vă spun și marcatorii”
1
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
Sigur, de aia a jucat 227 de meciuri în Bundesliga, la echipe de Champions League (Leverkusen, B. Mönchengladbach), ca nu a avut talent deloc?! Plus campionat mondial, european, semifinala de cupe europene (cu Dinamo) etc? Ce n-aș da eu sa mai avem "netalentați" din ăștia la națională în ziua de azi...
Asta conteaza? Voi vreti profesori de limba Romana la conducerea FRF sau ce? :))
Ionut Lupescu a avut doua calități , a fost muncitor și f. disciplinat ! Talent ZERO !
tot din cauza lui Badea sa nu fie acum acolo nici blocuri construite de Negoita.
De acord ca stadionul Dinamo nu a fost daramat din cauza lui Badea si ca acum nu exista un stadion nou acolo, dar e posibil ca
Tu cata scoala ai? Dupa cum scrii ai facut la seral, ff sau la distanta scoala.
Cu scuzele de rigoare, dar daca postarea respectiva publicata in articol a fost scrisa de mana lui Ionut Lupescu si redata ad-literam, am mari dubii ca acesta poate fi vreodata mintea limpede de la Dinamo. In 20 de randuri am numarat cel putin 30 de agramatisme de manual, de scoala generala! Acuma, e evident ca Ionut Lupescu are dreptate in ceea ce zice, insa intelectual e cu 10 clase sub Nicolae Badea, asa securist de mic cum a fost si este inca acesta... de aici intelegeti ce vreti voi...:-) Parerea mea: Dinamo trebuie retrogradata si exclusa din prima liga pentru a-si rezolva problemele financiare (si nu numai) si de identitate sportiva. Alde Muresan sau Zavaleanu si Badea ar trebui interzisi sa mai dicteze la clubul asta. DDB-ul ar trebui sa renunte a mai spolia clubul si a-si bate joc de suporteri, pacalindu-i la donat bani. Clubul ar trebui sa se reorganizeze pe principii oneste si sub un management corect si profesionist, cu un patronat responsabil si implicat, chiar pornind din divizia D. Fara atarnatorii ce s-au agatat astazi ca scaiul de numele muribund Dinamo, fie ei Badea, Muresan, Zavaleanu, Lupescu, Juhasz, DDB-ul lui Tararache si Bucurescu, "tata" Nitu, Borcea, Rednic si celelalte personaje ce *** atat moral cat si financiar clubul asta... de l-au adus in sapa de lemn!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar pe fond are dreptate Lupescu. Din cauza lui Secu Badea nu s-a construit stadion in ScM. Badea e inger si demon, dar demon intr-o masura mult mai mare.
Acum observ ca GSP i-a corectat greselile. In postarea originala, e plin de greseli. Ca sa nu mai zic ca i-a pocit si numele lui Sageata :))
Agramatul asta voia sa devina sef la FRF? Eu inteleg ca fotbalistii nu duduie de inteligenta, dar cand vrei sa fii cel mai mare manager din fotbalul romanesc, cunostintele temeinice (chiar si de limba romana) nu trebuie sa-ti lipseasca. Lupescu dovedeste ca n-a citit nicio carte la viata lui, altfel ar fi vazut macar la altii cum se scrie corect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.