Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat 6 jucători-cheie în lotul naționalei României
0
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
tu te dai mare stiutor, dar habar nu ai de codul penal !!! intre rude de gradul 1 nu se pedepseste tainuirea infractiunilor . atat !
De ce sa fie oprit de la delegari?! Chiar daca tatal sau "il da in gat", nu se pune!! Intre neamuri nu merge denuntul...
Nu poate ci sigur ar trebui oprit de la arbitreje considerand ultimul meci in care a furat Rapidul.Sunt Stelist dar este strigator la cer ce a facut Constantin la Urziceni. Lupescule ai obtinut postul tau la fel ca si Prunea prin santaj si nu concurs asa ca lasa-ne cu lupul moralist . Demisia intregii conduceri FRF ar fi un act de demnitate dar cu oameni ca tine care tin de scaun precum Piturca am mari indoieli.
Auzi la Lupescu!!!! "Este o pată neagră pe imaginea fotbalului românesc acest scandal." Nu Ionut, ceea ce a facut DNA-ul este o pata ALBA pe imaginea fotbalului românesc.
poate ar fi mai bine sa-i aresteze pe cativa arbitri corupti,poate atunci o sa avem un fotbal mai curat
...cel mai bine sa se predea,si tu lupescule cu el .Ia-l de mana si predati-va amandoi .Spune anchetatorilor cum ai aranjat finala cupei Augustus-lupescu dintre Poli-Rapid. Hai du-te ,neisparvitule ,si spune tot.
"maine am convocat adunarea generala". nici limba nu si-o cunoaste, sau e din cauza ca s-a nascut pe-afara?!
1. o intrebare pt. lupescu>anul trecut delegai tu.de ce?inainte o facea calculatorul?oare gh constantin lua bani numai pt el sau dadea mai departe?acum ancheta sa nu se rezume la el, ci la voi conducerea federatiei ca voi l/ai pus, l/ati pitit, l/ati folosit si acum il lasati singur sa inoate pe uscat ca voi sunteti curati??!!!
Poftim Lupescule ? sa fie protejat ... Hm ! Mai oameni buni ... Ce s-a intamplat la Unirea - Rapid se intampla in divizia B la handbal pe timpuri cand arbitrul te facea praf ... Incredibil este acest "tupeu" cu care un baietas incearca sa ne prosteasca in fatza. Se pare ca nu merge la nesfarsit cu "Prosteala" nu-i asa ? Sincer este jenant ce am vazut la TV si nu cred ca ma mai uit la meciuri .... E prea de tot ... Pacat
M-am referit la g u n o i u l numit cca... pe cine am jignit? Cum poate gandi un intr-un site ce vreau eu sa spun? Dute si da-ti foc si tu si parerile tale comuniste sau mai bine uitate pe site-uri cum e stirileprotv.ro, site premiat cu Emmy, unde e libera exprimare pt ca e libera NOASTRA exprimare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.