Alte știri din fotbal
A dus echipa la un pas de play-off și a fost recompensat cu prelungirea contractului
0
FC Botoșani - CFR Cluj, meciul care deschide ultima rundă din 2025 » Echipele probabile + Cote
0
Tricoul campioanei FCSB, dus în deșert de fotbalistul pe care Gigi Becali l-a înlăturat
0
FCSB, record fabulos pentru echipele românești » Ce bornă va atinge la derby-ul cu Rapid
3
Știri din fotbal internațional
Vecinele din Serie A joacă la 13.800 km distanță! » Care și unde va fi primul meci organizat în străinătate
0
Directorul Gazetei e șocat de eliminarea Craiovei: „Să vă spun ce am notat în minutul 40”
0
Rusescu a găsit vinovatul pentru prăbușirea Craiovei: „Fricos! El a pierdut calificarea”
0
Bologna - Inter » Echipa lui Chivu luptă pentru un loc în finala Supercupei Italiei
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
„Micul Einstein” din Belgia își încheie doctoratul în fizică cuantică la 15 ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan a numit cele trei țări care nu au fost mulțumite de soluția ...
Libertatea
O sa aiba realizarea sa pape bani publici
Poate spune cineva , ce realizări in plan profesional , a avut CIURUITUL ???
Săracul , nu poate face mai mult , nu va amintiți ca a fost CIURUIT ? Retine-ți ,lupescu la Dinamo este începutul sfârșitului pt. Dinamo !
Amice, gândești mărunt!
Aiureaza și fără talent poluatorul acestei pagini! Steaua a apărut in 1947, e adevărat prin abuz la ordinul ocupantului sovietic si tocmai din cauza asta a făcut pasul normal, democratic, european și a ieșit definitiv din cazarma stalinistă anacronica-csa, in 1998! Dar a rămas aceeași echipa cu continuitate sportiva indiscutabila, confirmata de UEFA! Deci FC Steaua București =FCSB, nu are doar legături cu fosta Steaua București ci este chiar echipa aia, cu un alt nume si alta forma de organizare comparativ cu perioada comunista-boksevica! Adevarul este atât de simplu pt cei care trăiesc la lumina, in democrație și in sec.XXI si atât de greu de înțeles, acceptat și pronunțat de cei blocați in trecutul totalitar, toxic, ticălos, tenebros cu al sau sport militarizat!
Serios? Atunci de ce vă bateți în piept ipocritilor peste tot ca sunteți continuatoarea clubului lui Valentin Ceaușescu? Înainte de a-i face pe alții oribili și sinistri, ia uitați-vă în oglindă!
Da, eu sunt de acord cu tine, spuneam doar ca ei (cei de la 10 10sb) nu au nimic in comun cu Steaua, cum nu au cu echipele respective si ca ma surprinde ca daca tot au furat numele Stelei de ce nu au vizat unul si mai greu. Ca pana la urma asa cum ei mint ca-s Steaua pot minti si ca-s Barcelona sau PSG, iar fanii lor tot i-ar crede :)))
Amice, și tu greșești puțin. Cu TSKA și Dinamo Moscova trebuie " comparate" și nu cu cele pomenite de tine...în niciun caz.
Baiat destept Lupescu!!! Un scan, o analiza...oare pe cati bani? Urmand apoi sa vedem daca se implementeaza ceva :) O munca fara raspundere....si pe niste banuti:) ca in Orientul mijlociu nu mai merge acum... In private in Romania sau Europa nici un club sportiv nu te angajeaza doar pentru un scan :) Din pacate Ionut Popa vrea acum sa o scalde cu Lupescu deoarece cu Lupu s-a fript :) Hai Lupescu ca poti face un scan in 4 luni :) zici ca scaneaza FIFA....
Si daca Steaua e o anomalie stalinista de ce ravniti atat de mult la numele lor? Neavand istorie, identitate si practic nimic, va puteati zice la fel de bine Real Madrid, Barcelona, PSG, Bayern ca la fel de multe aveti in comun cu adevarata Steaua precum aveti cu echipele enumerate :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.