Alte știri din fotbal
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
2
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
2
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Gol absurd în Moldova! Faza ireală care a devenit virală: cum s-a întâmplat totul
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Și bătaia de joc continuă....
"asa progresam cu fotbalul românesc" Da, stim ca progresam cu eliminarea chiar din turul 1 preliminar al Cupei campionilor. "Performanta" unica in istoria fotbalului romanesc.
" Astfel de comparatii sunt lipsite de sens". Stim toti asta: numai comparatiile care ne dau dreptate au sens.
Pentru nea mister importanta este scoala vieții nu cea de antrenori. Facultatea la Rahova sau Poarta Albă și nu vreun mba. Si uite asa progresam cu fotbalul românesc.
„E mai versat, are și școala vieții! E profilul care îi convinge lui Gigi” Iar ati sarit partea de corectura text articole create dupa emisiuni TV, meseriasilor. Daca ii convinge lui Gigi, ii convine la toti?! Tepelineeeee, tu vezi ce scriu meseriasii tai?
Ala e un accident care se poate intampla oricand in fotbal. Asta nu inseamna ca Bayern a desconsiderat competitia. Astfel de comparatii sunt lipsite de sens, de logica, e ca si cum as compara o amarata de buruiana uscata cu o orhidee (orhideea fiind Bayern, evident). Voi existati doar pentru bisnita ciobanului, in rest sunteti circul mapamondului. Fara stadion, fara identitate, renegati de toate legendele Stelei dinainte de revolutie, conducere plina de puscariasi, emblema de gradinita samd. ZeCeSebist, ce sa ceri.
CFR Cluj s-a plast pe locul doi dupa o victorie pe AN cu 1-0 in fata FCSB profitand de trei absente decisive din lotul FCSB: portarul, pasatorul si golghetarul. Bravo CFR. Alo, se aude FCSB?
Bayern a abandonat competitia pentru cupa Germaniei luand o "manita" si s-a concentrat pe castigarea campionatului.
Hermannstadt e in play-off. Bravo Hermannstadt. Alo, se aude la Constanta si la Cluj.
Farul e lider la sfarsit de an. Bravo Farul. Alo, auzi Botosani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.