Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
...la vanat in munti si vaiii ..
bai eu chiar nu inteleg cum naiba iau licenta si ei intra in faliment!?
Sa mori tu ca te bucuri!?! Preferi sa vezi meciuri Steaua - Viitorul decat Steaua-Dinamo? Uita-te singur! Prosutle!
Fara suparare, dar se pare ca Dinamo e condusa, in continuare, de militieni si securisti. Negoita daca a preluat pe ochi frumosi clubul inseamna ca a executat un ordin.
oricum suna un pic ciudat, de ce te zbati sa iei licenta si apoi sa bagi clubul in faliment dupa 2 3 saptamani? cat despre datoriile care tot apar, ele nu puteau sa apara asa peste noapte. asta cu ''am preluat clubul in graba'' nu tine. si daca il lua in graba putea sa puna o clauza prin care sa oblige fostii proprietari sa plateasca eventuale datorii ce nu apareau atunci. e cusuta cu ata alba, badea i a cedat actiunile dar sa taca din gura, sa nu scoata la suprafata rahatul pe care el si borcea l au facut la club. drept dovada ca fc dinamo n a recuperat nimic dupa procesul transferurilor dar negoita se plange in continuare de datorii. vai de mama noastra !
Let's All Take a Moment to Laugh At dinamo.... =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bhaaaaaa ...a reusit sa aduca pe un loc 4....:)))))))))))) pai parca era cea mai slaba editie de campionat din ultimii ani....!!!!! pai un loc 4 in cea mai slaba editie de campionat e un progres....:)))))
Pusca si cureaua lata, ce barbat eram odata....
ce patron n-are 450 de mii sa plateasca o datorie!?cica renastereomul asta nu e normal!
numai vin la meciuri, imi rup si abonamentul pe care ca boul l-am cumparat la inceputul campionatului, m-am saturat bai nene, gata, e momentu 0 si la mine !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.