Comentarii (572)
paddy  •  15 Mai 2014, 14:13

Confiscati banii lui Borcea si Badea...poate asa se vor plati datoriile....oricum....niste gunoaie....

reddogsv  •  15 Mai 2014, 09:03
Postat de dincolodenori pe 14 Mai 2014, 22:32

Gata ,ajunge ,mîine merg la CEC sa.mi scot bani,cumpar Clubul Dinamo.Sa nu mai plinga Negoita ca nu poate susține echipa,toti spun ca este un club de doi lei,asa ca nu ma costa mult.

Ironie de ce la mai prost gust posibil a unui ,,suporter'' ce a nu are o bruma de bun simt si care nu respecta macar emblema clubului cu care pretinde ca simpatizeaza. V-ati excitat prea tare dupa aparitia in public dupa 1 an a mentorului si pastorului vostru spiritual. Gigi, pardon Gheorghe Behehecali, purtatorul de biruinta, indrumatorul vostru catre mantuire! Nu stiu cum dar toti sunteti dupa chipul si asemanarea lui. Totul e trecator...stati cuminti. Va veni si rândul vostru.

mariuspuma2009  •  15 Mai 2014, 00:05
Postat de valah7mai1986 pe 14 Mai 2014, 22:06

Acum citeam in arhiva GSP , cand Steaua asteapta verdictul UEFA daca o exclud sau nu si citesc iar postările dinamovistilor rapidistilor și ceferistilor. UITE CA STEAUA ESTE BINE MERCI, iar Rapid CFR si Dinamo sunt muci. Cine sapa groapa altuia ............... Si postul TVprostsport a cerut la UEFA excluderea Stelei și acum se desființează ! ____

Rapid pa Prost.ro pa si urmeaza Dinamo sa zicem pa

dincolodenori  •  14 Mai 2014, 22:32

Gata ,ajunge ,mîine merg la CEC sa.mi scot bani,cumpar Clubul Dinamo.Sa nu mai plinga Negoita ca nu poate susține echipa,toti spun ca este un club de doi lei,asa ca nu ma costa mult.

sibelius  •  14 Mai 2014, 22:06
Postat de vlad57 pe 14 Mai 2014, 21:33

Normal, dar atunci de ce a mai facut-o? Ar mai fi o explicatie: vrea sa curete datoriile pe legea actuala a insolventei. sa-i scoata din belele pe fostii actionari. Altfel inseamna ca e un amator prostut rau.

A luat echipa ca sa vanda pe fondul de campanie al partidului unic!

valah7mai1986  •  14 Mai 2014, 22:06
Postat de vladimir1312 pe 14 Mai 2014, 22:03

Astia gen terminatul , lupulfwtutingat , valah onanistu etc de isi doresc raul altora o sa vine si vremea vostra :)) , ca o sa ajunga sa se uite la fotbal doar oile, campionat de sateliti, tara de becalizati.

Acum citeam in arhiva GSP , cand Steaua asteapta verdictul UEFA daca o exclud sau nu si citesc iar postările dinamovistilor rapidistilor și ceferistilor. UITE CA STEAUA ESTE BINE MERCI, iar Rapid CFR si Dinamo sunt muci. Cine sapa groapa altuia ............... Si postul TVprostsport a cerut la UEFA excluderea Stelei și acum se desființează ! ____

vladimir1312  •  14 Mai 2014, 22:03

Astia gen terminatul , lupulfwtutingat , valah onanistu etc de isi doresc raul altora o sa vine si vremea vostra :)) , ca o sa ajunga sa se uite la fotbal doar oile, campionat de sateliti, tara de becalizati.

lenan  •  14 Mai 2014, 22:00

fain nick ti-ai tras! :))))))))

valah7mai1986  •  14 Mai 2014, 21:36
Postat de terminatorul3 pe 14 Mai 2014, 21:13

A bagat albanezul like la greu : )))))) Trebuie sa fie foarte frustrat !

E doliu frate in toate familiile de tortionari de securitate si progeniturile lor. Se desființează mizeria !

vlad57  •  14 Mai 2014, 21:33
Postat de sibelius pe 14 Mai 2014, 20:58

Si sa fi luat actiunile gratis tot ingropat in datorii era.

Normal, dar atunci de ce a mai facut-o? Ar mai fi o explicatie: vrea sa curete datoriile pe legea actuala a insolventei. sa-i scoata din belele pe fostii actionari. Altfel inseamna ca e un amator prostut rau.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 58