Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
2
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
2
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Ce se întâmplă cu fanii lui PAOK care au supraviețuit tragediei » Decizia luată astăzi de medicii greci
0
„Lovitură în stomac!” » Ce a găsit un șofer grec la locul accidentului fanilor lui PAOK
0
Roșu stop: schimbare importantă în Serie A! » Decizia anunțată de Liga italiană pentru etapa din week-end
0
Titi Aur a intervenit după ce a auzit explicațiile supraviețuitorului din accident: „E imposibil, nu se poate așa ceva” » Ce s-ar fi întâmplat
4
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Urmati-va calea!.... sa va scoata din liga 1! Adica sa nu mai stati in r a h a t u l asta gigist!
Nu accepta...stie ca pierde si ca o sa fie umilit inuman cand o sa intre din nou...daca tot nu are coj.ones sa prinda pariul, macar sa nu isi mai scrie delirul aici, ca stie el ca Dinamo nu mai are nici o sansa !
O situație specială a fost și cu Turis care avea un meci mai puțin...Daca s- a putut cu aia se poate și cu voi...
Pentru ca nu și-au testat jucătorii în mod intenționat. Ca sa întârzie cât mai mult întoarcerea la antrenamente și jocuri. Nu sunt lăsați sa își dispute jocurile ptr ca nu vor celelalte echipe sa joace pana la jumatea lui august. Vor oamenii vacante și pe buna dreptate. Adică unii au fost prosti sa stea în hoteluri și cantonamente ca să se ducă Lazăr pe munte cu soția!? Și prin absurd, dacă liga și echipe ar fi de acord sa se termine toate meciurile pe teren, ar fi normal ca Dinamo sa joace cu echipe precum voluntari sau viitorul care practic nu mai au obiectiv? În vreme ce chindia sau poli Iași le-au prins în plina forma!?
Tu vrei sa faci dialog cu un psihopat gigist?? Bwuaahaaa!
Shpaga este ingridentul care lipseste. Negoita e stramt la buzunar, trebui o noua colecta la DDB...
Dinamo lasa-i dracului cu r a h a t u l lor de liga 1! Sa se spele cu ea pe cap!..... inscrieti-va in campionatul bulgaresc, sarbesc sau ungar!!!.... o sa aveti nimai de castigat! Stadionul va fi plin, iar UEFA nu se opune! Spuneti-i, pa, lui burleanu!!!!
O vrea Burileanu și Iorgulescu dar nu ei finanțează echipele...
Ba, fricosule...nici tu nu te crezi cand spui ca Dinamo cade..! nu ai cojones, demonstrezi asta inca o data in plus ! Eu am imaginea mea la avatar, mi am scris facebookul public..nu imi patez eu imaginea ptr acest forum ! eu ti am zis ca nu mai intru daca Dinamo cade..te rog accepta pariul, este singura varianta sa scapam de tine ! si chiar daca nu vom scapa, ptr ca nu ai cuvant...macar stiu ca o sa fii umilit inuman pe aici de useri ptr ca ti ai incalcat cuvantul !
Mdg1 esti c r e t i n incurabil! Cine s-a testat zilnic gigist b o u! Sunt echipe care nu s,-au testat niciodata ca lumea! Vezi cazul cfr! Du-te ba la furat! Testele costa! Esti i d i o t!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.