Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
de ce mi-a fost frica nici n-am scapat ,venira oltenii de pe ambele maluri ale Oltului si a Jiului sa joace -n Banat ,cum faceau pe vremuri ,ne dadeau gol de la gara . O fi fost prost brazilianul asta Pedro ,dar un arbitru care intradevar arbitreaza ramanerea sau continuarea in Divizie ,nu a dus meciul in bune conditii pana la capat,frustand echipa gazda atunci cand era cel mai bine pt. concitadinii sai . Urat Gamane ,nu cred ca fratele tau un om de caracter si in joc si in viata ar fi fost de acord cu tine ,dar sa fi sanatos.
Se pare ca menajarea jucatorilor,a se vedea si la Craiolguta, dauneaza grav fotbalului!!!!
La culcare ba ca maine la 5 esti in statie la tramvai .
apropo ,parca isi odihnise pe bosorogu de croitoru pe marele portar straton :)) pe scutaru care a dat pasa cu capu pt sutul inaintea golului..chiar au vrut s acastige finala ,au adus jucatori care puteau duce un meci fizic la turatie mare , fizic ,,daca incepea sa tureze un pic motoarele dinamo,criotoru facea intindere si avea carcei de prin min 25 ,straton prindea muste iar scutaru joaca mereu de zici ca are sireturile legate intre ele ...acum s-a vazut ca cei lasati acasa in finala cupei sunt expirati sau nu au valore pt nivel ridicat ..varfu ala care s etavalea pe jos arca era posedat dupa ce marheaza cu mana ,,un anti fotbal toatal ..
se apuca toti rahatiiiPE la tv sa comenteze ..vulgar ,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ca o sa le dati cu terenul in cap la baraj la aia din harghita. In sezonul urmator o sa fiti tot in liga I.
Tu vorbesti??? Ma faci sa rad.
Bravo Pandurii !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dumnezeu no doarme . Las' ca ai timp acum sa joci cu juniorii in B .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.