Alte știri din fotbal
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
FCSB, speranțe spulberate! Refuzată de CCR, urmează dosarul prejudiciului
0
Scandal total în Senat, la votul pe „Legea Dragomir”: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva!” » Miza UDMR: au boicotat ședința!
0
A semnat cu Dinamo până în 2028: „Nu e păcăleală de 1 aprilie”
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
de ce mi-a fost frica nici n-am scapat ,venira oltenii de pe ambele maluri ale Oltului si a Jiului sa joace -n Banat ,cum faceau pe vremuri ,ne dadeau gol de la gara . O fi fost prost brazilianul asta Pedro ,dar un arbitru care intradevar arbitreaza ramanerea sau continuarea in Divizie ,nu a dus meciul in bune conditii pana la capat,frustand echipa gazda atunci cand era cel mai bine pt. concitadinii sai . Urat Gamane ,nu cred ca fratele tau un om de caracter si in joc si in viata ar fi fost de acord cu tine ,dar sa fi sanatos.
Se pare ca menajarea jucatorilor,a se vedea si la Craiolguta, dauneaza grav fotbalului!!!!
La culcare ba ca maine la 5 esti in statie la tramvai .
apropo ,parca isi odihnise pe bosorogu de croitoru pe marele portar straton :)) pe scutaru care a dat pasa cu capu pt sutul inaintea golului..chiar au vrut s acastige finala ,au adus jucatori care puteau duce un meci fizic la turatie mare , fizic ,,daca incepea sa tureze un pic motoarele dinamo,criotoru facea intindere si avea carcei de prin min 25 ,straton prindea muste iar scutaru joaca mereu de zici ca are sireturile legate intre ele ...acum s-a vazut ca cei lasati acasa in finala cupei sunt expirati sau nu au valore pt nivel ridicat ..varfu ala care s etavalea pe jos arca era posedat dupa ce marheaza cu mana ,,un anti fotbal toatal ..
se apuca toti rahatiiiPE la tv sa comenteze ..vulgar ,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ca o sa le dati cu terenul in cap la baraj la aia din harghita. In sezonul urmator o sa fiti tot in liga I.
Tu vorbesti??? Ma faci sa rad.
Bravo Pandurii !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dumnezeu no doarme . Las' ca ai timp acum sa joci cu juniorii in B .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.