Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Rațiu a ratat la limită Europa, dar mai are o șansă
0
Cristi Chivu și-a anunțat planul pentru vara care bate la ușă: „Mondialul 2026?! Asta e prioritatea mea”
0
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Decizia luată de Celta în privința lui Ionuț Radu » A jucat cu probleme musculare!
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
chefere, probabil ca te deranjeaza toate punctele facute de Rada in Champions League, nu-i asa? Fara el...nu ati fi dat niciun gol in editia de anul asta. Baiatul asta a bagat in buzunarul celor 2 umflati foarte multi bani cu golurile lui. Cu alte cuvinte...si-au scos banii pe el...de cateva ori.
Pe langa faptul ca stirea este o varza si nu iti meriti banii, nici nu stii limba romana. Ilar voiai sa zici, nu hilar, care inseamna cu totul altceva. Sau vbesti atat de bine engleza ca ai inceput sa traduci cuvintele direct in romana? haha am si glumit, vezi? hahaha, hai fugi repejor la scoala.
data viitoare cand sunt in autocar sa se numere :)))
Vorba antepostatorilor mei...fooooarte intereseant. Tot e bine ca va pasa de sport..poate prea mult. Mai interesant era daca si ramanea Rada prin Bucuresti....ashe nu-l plangeam...pe bune!
wow!ce stire interesanta!
Stadion mic, exil pentru meciurile de acasa in alt oras, acuzati ca nu isi adapteaza strategia in functie de profilul fanilor, un sezon ratat in care au castigat doar 6 meciuri pe teren propriu. Ne-am astepta ca tribunele sa fi fost goale, dar aici intervine paradoxul audientei: echipa in cauza a avut in acel sezon cu peste 50% mai multi suporteri platitori decat in anul precedent. detalii pe i storiafotbalului.com
ai lasama,pfuiiii ce catastrofa,nu mai nimerea clujul saracu.
Asta da stire!!! Dupa meciul de ieri chiar asta ne interesa pe toti, sunteti cei mai tari...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.