Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Mingea cu care Diego Maradona a înscris „Mâna lui Dumnezeu”, vândută la licitație pentru o sumă uriașă
0
Pierdere pentru echipa lui Radu Drăgușin! » Como s-a înțeles cu jucătorul. Fiorentina primește 45 de milioane
0
Cât plătește Craiova pentru deplasarea la meciul decisiv de la Erevan » Campioana României va avea și galerie
2
Lovitură pentru Luciano Spalletti: accidentat în prima etapă! » Starul lui Juventus s-ar putea opera. Cât e out
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
chefere, probabil ca te deranjeaza toate punctele facute de Rada in Champions League, nu-i asa? Fara el...nu ati fi dat niciun gol in editia de anul asta. Baiatul asta a bagat in buzunarul celor 2 umflati foarte multi bani cu golurile lui. Cu alte cuvinte...si-au scos banii pe el...de cateva ori.
Pe langa faptul ca stirea este o varza si nu iti meriti banii, nici nu stii limba romana. Ilar voiai sa zici, nu hilar, care inseamna cu totul altceva. Sau vbesti atat de bine engleza ca ai inceput sa traduci cuvintele direct in romana? haha am si glumit, vezi? hahaha, hai fugi repejor la scoala.
data viitoare cand sunt in autocar sa se numere :)))
Vorba antepostatorilor mei...fooooarte intereseant. Tot e bine ca va pasa de sport..poate prea mult. Mai interesant era daca si ramanea Rada prin Bucuresti....ashe nu-l plangeam...pe bune!
wow!ce stire interesanta!
Stadion mic, exil pentru meciurile de acasa in alt oras, acuzati ca nu isi adapteaza strategia in functie de profilul fanilor, un sezon ratat in care au castigat doar 6 meciuri pe teren propriu. Ne-am astepta ca tribunele sa fi fost goale, dar aici intervine paradoxul audientei: echipa in cauza a avut in acel sezon cu peste 50% mai multi suporteri platitori decat in anul precedent. detalii pe i storiafotbalului.com
ai lasama,pfuiiii ce catastrofa,nu mai nimerea clujul saracu.
Asta da stire!!! Dupa meciul de ieri chiar asta ne interesa pe toti, sunteti cei mai tari...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.