Alte știri din fotbal
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Le-a „citit” viitorul » Trei titulari, OUT de la naționala României?!
0
Știri din fotbal internațional
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
13
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
sper sa nu se razgandeasca Rednic ! promovat de giovani becali, ionut stancu nu a jucat nimic, o nulitate de jucator
asa rednic !!!da afara ca o sa intri tu sa joci!!
Ionut Stancu oricum nu avea loc in primul 11.. era o solutie de avarie!
BRAVO REDNIC
Antrenorul - Comision a inceput sa faca loc in echipa bananierilor lui?
rednic isi pregateste un jucator de al lui, la care va lua comision bineinteles...si trebuie sa ii faca loc de pe acum.
Bravo, frate, trebuia sa vina nea Mircea Rednic sa faca curatenie in Giulesti! Ce sa mai caute acesti jucatori care nu fac nimic sa prinda echipa, daramite sa mai lupte pentru Rapid. Aveau salarii bune si nu faceau nimic! Au avut destul timp de acomodare, au avut si conditii de pregatire, au avut si salarii si prime, numai performante nu au avut! Sa plece draqu odata din Giulesti si sa vina jucatori motivati care sa isi dea sufletul pentru Rapid, asa cum e BOZO al nostru!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.