Alte știri din fotbal
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
0
„Autorul moral este politicianul român” » Andrei Nicolescu răspunde acuzațiilor, după moartea lui Constantin Covaciu: „Înțeleg emoțiile, Dinamo a făcut tot ce se putea face”
0
Două reveniri la FCSB: „Vor fi apți de joc”
0
Lovitură de teatru: Dinamo - FCSB NU se joacă pe Arena Națională!
2
Știri din fotbal internațional
3 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt, turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Darius Olaru, contribuție decisivă!
3
Naționala de la Mondial acuză FIFA de șantaj și îl atacă pe Infantino: „Ni s-a transmis că un sprijin declarat pentru Infantino ar ajuta mult federația”
0
Turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Echipa lui Darius Olaru egalează
1
Nottingham Forest vrea un jucător de la Manchester City! Care e suma de transfer
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Asa ziceam si eu pana a dat cu mine de pamant de era sa nu mai ridic. Nu-ti dori prea tare caci s-ar putea sa ai si tu parte de el. E al dracului de puternic si de perfid.
Oricum pe stadioanele din Romania nu vin multi spectatori.
***! Vreau și eu sa vad dovezi cum ca sunt infectați cu covid!!! Ca m-am saturat de circul asta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e pusă la îndoială existența virusului ca atare, ci ravagiile pe care se presupune că îl face. Și nu numai noi ne-am prins de chestia asta, ci tot mapamondul. Se fac bani frumoși din frică, monșer.
Exact.O tara de *** si plini de ei.Mi-e scarba ca traiesc aici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vai de capul tau daca la 52 de ani esti asa.
Din cauza proștilor ca tine avem numere atât de ridicate. Locuiesc în Suedia și nu am auzit niciodată pe cineva să spună că ar fi covid o escrocherie sau că nu ar exista. Dar noi românii suntem mai deștepți decât tot globul!
Să scădem? Vom trece de 3000 pe zi odată cu reînceperea școlilor. Românul nu crede în covid, suntem singura țară din lume în care existența virusului este pusă la îndoială masiv...nu avem cum să stăpânim infectarea!
COVRIGUL 2020..CEA MAI MARE ESCROCHERIE VAZUTA SI TRAITA DE MINE IN 52 DE ANI.. ALBA NEAGRA E NIMIC PE LANGA ASTA
bah ..voi ati trecut si mortii la covid ...auzi la ei ..am depasit china la nr de cazuri .......CAND N-O SA MAI PRIMITI BANI DE AFARA NE VINDECAM SUBIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BAH PE LITORAL NU EXISTA COVID ????????? VOI ATI VAZUT CUM SE UMBLA SEARA PRIN STATIUNI ????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.