Comentarii (36)
1097770120266772
Vasile Alexe  •  28 Aprilie 2018, 15:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1097770120266772
Vasile Alexe  •  28 Aprilie 2018, 15:49

mai geogeo ,***?cat ti-a luat sa cauti pe net toate astea, ca la cat de *** esti cred ca nici nu ai dormit azi noapte, ai dat ma Vesta jos de pe tine aia de ai purtat-o la meciul cu CIty?A FOST UN COSMAR prea mare pentru voi cred ca nu v-a reveniti nici in 20 de ani ,aaaa sau poate mai imbracati odata vesta alb rosie si scrieti cat de frustati sunteti , nu se stie poate la meciul cu urmatoarea echipa cand o sa incasati iar MANITA SI ATUNCI SPUNETI SI CAT DE PROSTI SUNTETI ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

STELISTUL1
STELISTUL1  •  28 Aprilie 2018, 15:45

Di ce citesc, nu vad ca Dica sa fi fost ironic la adresa lui Dinamo. Dar si daca ar fi fost, nu ma intereseaza. eram nemultumit cand angajatii lui Becali trageau Steaua in aceasta mocirla. In ce se tavaleste fcsb nu ma intereseaza catusi de putin. Oricum, rivalitatea lor cu Dinamo dateaza de vreo 3 ani. Sper ca dinamovistii (cei din tribune) sa intelega ca rivaliatea lor cu fcsb este de aceeasi durata cu cea dintre ei si Voluntari sau Sf Gheorghe.

red_dog72
red_dog72  •  28 Aprilie 2018, 15:38
Postat de geogeo pe 28 Aprilie 2018, 15:30

"Victorii de rasunet" ale lui Dinamo in Europa: 1956-1957 Cupa Campionilor ŢSKA Sofia (Bulgaria) - Dinamo 8-1 şi 2-3 1986-1987 Cupa UEFA 17 Nentori Tirana (Albania) - Dinamo 1-0 şi 2-1 1997-1998 Cupa UEFA Knattspyrnufelag (Islanda) - Dinamo 2-0 şi 2-1 2007-2008 Cupa UEFA Dinamo - Elfsborg (Suedia) 1-2 şi 1-0 2008-2009 Cupa UEFA NEC Nijmegen (Olanda) - Dinamo 1-0 şi 0-0 2011-2012 Europa League Vorskla Poltava (Ucraina) - Dinamo 2-1 şi 3-2

Cit de *** sa fi sa insiruiesti niste rezultate , poate rusinoase la vremea lor, dar rezultate absolut normale pt istoria fotbalului (2-1, 1-0, 3-2, etc) cind tu esti sustinatorul unei echipe care an de an isi ia cite 5 pe unde se duce ? Sa faci parte din galeria selecta care atunci cind si-a luat terenul in cap se tine bine de vestele alb cu rosu DDB? Sa faci parte din mandrii sustinatori care isi face-au selfi cu DDB/ Penibililor ce sunteti!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

geogeo
geogeo  •  28 Aprilie 2018, 15:30
Postat de nebraska pe 28 Aprilie 2018, 15:27

Stie toata lumea, scrie si tu ceva nou.

"Victorii de rasunet" ale lui Dinamo in Europa: 1956-1957 Cupa Campionilor ŢSKA Sofia (Bulgaria) - Dinamo 8-1 şi 2-3 1986-1987 Cupa UEFA 17 Nentori Tirana (Albania) - Dinamo 1-0 şi 2-1 1997-1998 Cupa UEFA Knattspyrnufelag (Islanda) - Dinamo 2-0 şi 2-1 2007-2008 Cupa UEFA Dinamo - Elfsborg (Suedia) 1-2 şi 1-0 2008-2009 Cupa UEFA NEC Nijmegen (Olanda) - Dinamo 1-0 şi 0-0 2011-2012 Europa League Vorskla Poltava (Ucraina) - Dinamo 2-1 şi 3-2

nebraska
nebraska  •  28 Aprilie 2018, 15:27
Postat de jack_the_striper pe 28 Aprilie 2018, 15:16

Ca să subliniez ce PORCĂRIE de club este FC FîCîSîBî!

Stie toata lumea, scrie si tu ceva nou.

martinpen
martinpen  •  28 Aprilie 2018, 15:26
Postat de jack_the_striper pe 28 Aprilie 2018, 15:16

Ca să subliniez ce PORCĂRIE de club este FC FîCîSîBî!

Eu cred ca stie toata lumea, unii, subiectivi nu vor sa admita...

geogeo
geogeo  •  28 Aprilie 2018, 15:26
Postat de zizu pe 28 Aprilie 2018, 14:27

cracanatul...a sssipussi sssi el seva? macar bine ca la voi mai spune,ca la fcsb,nu are nimic de zis!

Lista rusinii pentru echipele romanesti in cupele europene: 17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg, Nijmegen, Vorskla Poltava si multe altele...

geogeo
geogeo  •  28 Aprilie 2018, 15:21
Postat de jack_the_striper pe 28 Aprilie 2018, 15:00

GSP va publica zilele următoare apararea FîCîSîBî.ului în procesul pt numele FCSB. Să vezi acolo cum se băteau avocații cu pumnul în piept că FCSB nu are legătură cu Steaua București. :))))) Ei doar pe GSP ssusțin că sunt Steaua, în instanță zic invers. :))) Să vedem ce mai zice Iosif Palnie Randoon și atunci.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

100466354012178
Joachim Makay  •  28 Aprilie 2018, 15:17
Postat de martinpen pe 28 Aprilie 2018, 15:13

Tu de ce scrii acelasi mesaj in mai multe articole ? Doar curios...

Pt ca e prost .

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează