Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Joburi care te scutesc de armată în cazul unui al treilea război mondial
Libertatea
Daca tu ai devenit om mare, nascocind poze din revistele tale deocheate cu nea Sile si atarnand posterele cu poza sa in oglinda pe peretele de pe holul baii, atunci LoL clar nu e pentru tine.
FCSPISTI = SUNTETI NISTE HOTI! (nu stelistii adevarati). Aici puteti fura , dar cand vine TRECIN tremurati ! Bieti campioni de paie!
MM este eliberat conditionat. In locul lui mi-ar fi rusine sa ies pe strada.Face ironii de doi lei, penibile. Cum sa ai pretentie de bun-simt de la un astfel de individ ?
a pozat in plaiu cu Bshep.(baieti)
Si pt ca aveti memoria scurta, iata istoria adevarata a unui club care a jucat in UCL mult inaintea voastra : http://www.fcdinamo.ro/o-echipa-de-legenda-30-de-ani-de-la-semifinalele-cupei-campionilor-europeni
Cea mai avantajata echipa de intotdeauna din campionatul Romaniei a fost Steaua Bucuresti,uneori Dinamo Bucuresti si din 2003 incoace, cu exceptia cand a castigat Urziceni campionatul, aceasta FCSB, cu sediul social in comuna Mogosoaia de pe strada Targoviste...o echipa condusa de puscariasi ...
In Anglia daca coborai de la oficiala ca sa dai un pumn unui spectactor, tu fiind presedinte de club nu numai ca faceai puscarie, dar erai exclus pe viata din fotbal
sapunaru ar trebui exclus din fotbalul romanesc, la fel steliano filip si ropotan.
Pt maiuss72
Eu prefer ca Mimi sa fie dat afara si revina Radoi ca director sportiv.Asta-i pohta ce-am pohtit!HAHAHAHAH
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.