Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Povestea tristă a eroului Iranului » La 14 ani trăia și dormea pe străzile Teheranului
0
Romelu Lukaku și-a atacat coechipierii » Reproșuri la microfon după Belgia - Iran
0
S-a lăsat liniștea la naționala Belgiei » Ce s-a întâmplat imediat după remiza cu Iran
0
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Dinamo ca de obicei cea mai proastă echipă la transferuri.Păcat de noi suporterii căci *** de Negoiță își bate joc de palmares si de fani si nu baga nici un ban pentru a avea rezultate bune.In schimb visează la cele trei obiective dar cum dracu sa le câștige cu atâta sărăcie. Mai trebuie cel puțin 5 jucători pentru a îndeplini cele 3 obiective.Sa nu se mai aștepte la suporteri alături de ei si pe stadioane.Conducere este ratată.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum s-o dea afară? Doar ce a angajat-o. A luat-o de pe băncile facultății și îi suportă statul-palmă-barbă-cot 75 % din dat cu mopul inginerește! :)) Are și rol de molie, roade băncile din vestiar să le șubrezească, poate cad ăia în fundași! :))
Veșnică pomenire,rapid!odihnește Doamne cu drepții sufletele robilor tăi!Amin!
Știți cum ar zice nea Imi Jenei ? ... Io cret că ... groparii dinamoului sunt în aciastă poză ... sigur căă ... mai puțin *** ăla ... Dar performanța care a reușit aciastă echipă , stiaua , sigur că , va fi greu de egalat ... Io spun că , dinamoul cu pesediștii ăștia are , cum spunem noi , la Oradia , șansa porcului de Crăciun ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, putem fi! Dar nu fi ostentativ si cu aere de superioritate! Eu nu fac politica. Detest politica! Dar ma intereseaza ce fac politicienii. Sunt omul adevarului. Imi dau si numele si contul de facebook aici. Nu ma tem de nimeni si nimic! Cu atat mai putin de cpt ahab, un pesedist las! Nici macar nu cred ca e dinamovist...
Metre, tu n-ai înțeles ce am vrut eu să-ți transmit. Aici discutăm despre fotbal, putem fi suporterii unei echipe chiar dacă avem convingeri politice diferite.
Nu trebuie sa-ti fiu simpatic. Oamenii ca mine, care zic ceea ce gandesc in spiritul adevarului, nu sunt simpatici. Individul dinamovist de care zici a avut o atitudine de superioritate intrebandu-ma daca stiu cine este el. Ei bine, poate sa fie si tata lui Trump ca mi se falfaie. Nu suport indivizii astia! Tie n-are decat sa-ti fie simpatic. In plus, a fi pesedist si a sustine hotia OUG 13 este o alta mare nemernicie! Cine sustine hotia este inamicul meu! Tie iti sunt simpatici aia. Mie nu! Mie imi sunt simpatici oamenii care sustin adevarul, integri si demni!
CEREM DEMISIA DE ONOARE SI URGENTA A DOMNILOR ANDONE SI MUTU!!! DEJA AU DEMONSTRAT CA SUNT DEPASITI DE SITUATIE!!! SA VINA UN ANTRENOR CARE LUCREAZA BINE CU TINERII SI PROMOVEAZA TINERI SI SA ABORDAM PLAY-OUT-UL FARA JUCATORI TRECUTI DE 30 ANI, SA FIE NEAPARAT ADUSI IN PRIMII 18 TINERII DE PERSPECTIVA : CORBU, NEDELCEARU, FILIP, ION GHEORGHE, TIRCOVEANU, VLAD OLTEANU, NEATA, DUDEA!!! DIELNA CECARELLI ROMERA SI ALTI ELEFANTI D-ASTIA LA RESAPARE LA DINAMO 2 NU AU CE SA MAI CAUTE LA PRIMA ECHIPA!
Îmi erai simpatic până ce ți-am citit comentariile pline de ură vizavi de un user dinamovist a cărui singură vină este că are alte simpatii politice. Nu înțeleg de ce, aici suntem suporterii unei echipe, indiferent de preferințele noastre politice, de stare socială, cultură ș.a.m.d...
Fara suparare, dar Dinamo are mari probleme PSIHICE!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.