Alte știri din fotbal
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Destinație surprinzătoare! Mihai Pintilii, aproape să semneze din postura de antrenor-jucător
1
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
3
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
2
Știri din fotbal internațional
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Doar speram Luciano si cu atat ramanem, ca de facut ceva, mai greu la "marile cluburi" din Bucuresti. Felicitari celor din Cluj, indiferent de influente. Mi-ar place sa se mai bage si alti conducatori, parlamentari, primari, sefi de trib s.a.m.d. si sa mai rasara cate un stadion, doua prin Romanika noastra. Hai Dinamo, fortza U!!!
acest stadion s-a facut la Cluj pentru ca au iesit 5.000 de clujeni in strada si au strigat "stadion !!" astfel autoritatile locale au fost presate sa-l faca; de ce nu s-a facut la Constanta ca din cate stiu eu basescu e mai tare ca boc; pentru ca primarul din Constanta prefera sa-si scuture bucile in Brazilia decat sa faca ceva pentru comunitatea locala; ar insemna bataie de cap in plus, ce rost are, nu ?
Pacat ca pe acest stadion, chiar daca este construit din banii tuturor clujenilor,vor juca doar SOBOLANII CENUSII de la "U"..............cica este stadionul lor, o fi dat Walter ceva "gloante " si nu stim...........JALNIC domnilor de la PDL.
bravos. foarte frumos.
Evident ca a avut influenta, dar, pana la urma, ce-i rau in asta? Superb stadionul, sa va bucurati de el, clujenilor. :)
Mai terminati ba taranilor cu comparatiile intre cele 2 stadioane !! Astea sunt singurele 2 stadioane din romanika unde s-ar putea gazdui meciuri daca s-ar organiza campionatul european si la noi si asta impreuna cu Ungaria ca bulgarii sunt la pamint . Nici cel din Ploiesti, Piatra Neamt sau Gruia nu ar primi aprobarea sa gazduiasca astfel de meciuri asa ca FELICITARI CLUJENILOR ! BRAVO ! Cele din Gruia, Ploiesti si Piatra Neamt sunt bune pentru a gazdui unele meciuri din cupele europene si atit.
ar fi frumos sa se reconstruiasca stadionul Valentin Stanescu sau macar renovare capitala si modernizare. dar sa se pastreze farmecul actualului stadion inaugurat de Regele Carol in 1939.
Felicitari! Sa speram ca se "molipsesc" si ceilalti cand vor vizita arena.
Nu ca noi ne luam unul gonflabil ..:))
stadionul lui Poli e vechi ... e mediocru, nu se compara nici pe departe cu un stadion nou
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.