Alte știri din fotbal
Singurele două soluții ca CSA Steaua să poată promova în Liga 1
0
Îl va înfuria Mirel Rădoi pe nașul Becali? Gata să nu mai respecte dorința numărul 1 a patronului: „Nu putem să continuăm la infinit”
0
Ionel Dănciulescu revine ca antrenor după mai bine de un deceniu! Iată în ce condiții: „Ca întotdeauna, eu ajut”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
superb!
uite asta da stadion asta si cu cel national arena sant cele mai frumoase din tara
foarte frumos sa moara altii de oftica ex dinamo
boc e cfr-ist, numai 'u' ar trebui sa joace pe aceasta arena, cfr are deja superstadion
Urat stadion! Fie-mi cu iertare...
35 de milioane euroi, 30 de mii de locuri........ e BELEA. arata si superb, asta da stadion. maidanul construit de oprescu & co, are doar 55 de mii de locuri si a costat cat planeta si stati ca inca nu s-au terminat "finisajele", trebuie sa mai scoateti din buzunare vreo jumate din costul altei planete.
FFFFF.FRUMOS!!!!!!!!! BRAVO!!!!!!!! AR TREBUI CAT MAI MULTE ASEMENEA STADIOANE!!!!! SUNTEM IN ANUL 2011 TOTUSI!!!!!
Incearca pentru o jumatate de secunda sa faci o comparatie intre Cluj si Galati, intre Ardeal si restul tarii si o sa intelegi de ce s-a construit acolo. Ai fost vreodata pe stadionul CFR-ului sa vezi ce curatenie este si cum sunt toate scaunele (de aceeasi culoare). Poate ar trebui sa mai iesi din casa, sa mai vizitezi tara asta si o sa intalnesti alti oameni decat cu ce esti obisnuit si o sa-ti dai seama de ce se pune mai mult pret pe un oras decat pe celalalt.... Si sa nu uitam, putine echipe din provincie au fani ca cei ai U... celalalte 2 echipe care meritau mentionate aici sunt fie desfintate, fie joaca atunci cand noi luam micul dejun... Crezi ca sunt destule motive?!
o bijuterie de stadion. bravo lor.......clujenilor.nu mai conteaza cine l-a facut si pe ce bani
n-au ce face cu stadion la galati, ca acolo au scos o campioana de conjunctura, doar pentru banii de la uefa. in cel mai scurt timp n-o sa mai auzi nimic de ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.