Alte știri din fotbal
Bogdan Andone dezvăluie cum a decis să devină principal: „Petre Buduru ne-a umilit!” + Ce spune despre duelul cu FCSB de vineri: „Sunt cei mai buni, dar...”
0
Interviu altfel cu puștiul-revelație din Liga 1: „Vin roșu, Mercedes și Las Vegas” + „Pe el l-aș mușca de gât dacă aș fi vampir”
0
Mihai Rotaru joacă tare! Documentele care scot la iveală 41,5 milioane de euro
0
Transferul care l-a făcut pe Dan Nistor să exclame: „Nu cred că a fost acolo ca rața prin apă”
0
Știri din fotbal internațional
Ter Stegen a dat undă verde transferului, dar cu o singură condiție » Ce își dorește portarul Barcelonei
0
Marius Șumudică, scandal chiar la meciul de debut » Altercație cu starul de milioane al adversarei
0
Tabloul semifinalelor Cupei Africii pe Națiuni! Salah, erou pentru Egipt
0
Dennis Man începe 2026 în forță! Gol și pasă decisivă, PSV și-a DEMOLAT adversara
1
Lifestyle
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
0
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
8
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
Motivul pentru care un blogger francez a inclus Bucureștiul în topul ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Școala românească în iernile comuniste din anii ‘80. Eleve, în scrisorile ...
Libertatea
pai a si spus,a cumparat bunuri furate despre care a stiut ca sunt furate. asta este ilegal. deci nici el nu spune ca este nevinovat. habar nu am de sistemul de justitie din spania,dar mai jos spunea cineva ca este de tip neomarxist,deci este posibil ca sa fi primit prea multa puscarie pentru ce a facut.
Mi-e mila de el, desi a gresit cumparand obiecte furate, cred ca per total a fost victima colaterala in mizeria asta. Si a fost tinut nepermis de mult in procese, inca o dovada ca nu prea erau multe proble care sa-l incrimineze. In poza arata foarte imbatranit pentru 56 de ani, pare cu 10-15 ani mai batran decat colegii de generatie. Gica Popescu e de-o seama, Hagi are 3 ani peste el si amandoi arata mult mai tinari.
Mi-a placut mult Chirita ca jucator. Un tip serios. Pacat de el, de familie si de timpul pierdut. A invatat o lectie "hard-way"; putea sa o invete si altfel. Dar totul va fi bine. Curaj si bafta multa. Ca roman in strainatate beneficiezi de prezumtia de vinovatie. Discriminarea este la ea acasa. Iar despre justitie in tarile latine, mai bine nu discutam.
Nu mai vorbiți așa de Chiru, dacă nu știți situația lui. Eu il cred, și sunt convins că a fost nevinovat. Dar peste tot sunt procurori care nu sunt corecți. Greșeala lui a fost că s-a purtat frumos cu românii. Trebuia să țină o distanță, pe cât posibil ca să nu și-i facă dușmani, că dădea in altele cu *** români. Ii doresc să-și revină și să fie mai inspirat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
elvise, ma tem ca sus-numitul chiru e produsul cel mai fidel al mediului giulestean
Cu backroundul infractional pe care il are, e bun de cooptat in staff la sc fcsb sa
A învățat meserie de la Rapid
Mare rapidist dar sa nu uitam ca a jucat 2 ani si pentru Dinamo. Mie mi-a placut foarte mult, un tip bataios. Din pacate puscaria l-a afectat tare rau, se vede ca este schimbat, insa viata merge inainte. Imi aduc aminte parca la un meci Dinamo-Rapid cand juca pt Dinamo era ploaie afara si el si-a spart capul, a jucat pana la final cu un bandaj.
Hai Chirule, spune drept, ai invatat meserie de la Lupu.
Hai ma, ok, legile sunt cum sunt. Dar chiar il crezi pe Dl. Chirita, ca e usa de biserica si ca n-a fost implicat deloc, si l-au luat pe saracutul de el nevinovat? :) Prea greu de crezut...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.