Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Start în Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
0
Surpriză de proporții! Pe cine a ales Gigi Becali antrenor la FCSB » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
0
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Dinamo (imi pare sincer rau) nu joaca nici ca o echipa de Liga a II-a din a doua parte a clasamentului. Prost si fara idei in atac/mijloc si aparare; deci nu e o echipa. Mai jos de atat nu poti ajunge cu sau fara antrenor. Miroase de departe a 'disparitie'...
Of of
Ce datorie?Adica finantarea prin intermediul nepotului Geambazi?Cat despre victoria aia a Clincenilor cu fcsb-pana si GSP(***)a zis ca a fost tot o„investitie”marca Becali:„Le daau 3 puncte acum-ca sa-i baag in play off,iar ei imi da sase puncte in play off”!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ultimul meci câștigat de Dinamo în campionat a fost cu Clinceni (în meciul tur).Acum va fi tot victorie a lui Dinamo ținând cont de situația dezastruoasă de la Clinceni.Clinceni în Liga a 2-a! Cordea a fost luat de FCSB(Steaua) pentru o datorie a Clincenilor. A nu se uita că Clinceniul a învins-o pe FCSB(Steaua) tocmai când FCSB(Steaua) avea o mare nevoie de cele 3 puncte.De aceea mă bucur pentru decăderea Clincenilor.Asta pentru că ei au jucat „altfel” cu CFR.
victorie Clinceni garantata. Dinamo retrogradeaza 100% si apoi se desfiinteaza. Rednic poate sa plece de azi, nu are nici cea mai mica importanta. Atita e de zis
Nici macar n-ai vazut meciul!Pentru ca Dinamo a dat golul de 3-1 in prelungiri, pe contraatac-cand Clinceni plecase in atac sa egaleze!Si poate ca ne zici si noua- de ce Clinceni i l-a dat gratis pe Cordea lui Becali?!
egal si e inca un craciun ratat pt fc coafor rin
Ar fi pacat sa il demiti dupa un nou esec cu Clinceni
Muresan nu concepe altceva, in jocul de diseară, decat victoria! Normal, de moment ce nici primarul Clinceniului nu concepe altceva decât... victoria lui Dinamo! De aceea il dă pe Chirila afară! Va fi aceeasi „pace si prietenie” ca in tur, cand Dinamo a invins cu 3-1 după ce a condus cu 3-0! (Pentru comparatie, tot in tur: Clinceni-CFR 1-2 si FCSB-Clinceni 3-2!!)
Asa cum joaca Dinamo acum-cu Rednic-cel mai optimist rezultat pare sa fie...un egal!Cu toate ca la Clinceni cica toti jucatorii si-au depus memorii si iata,ca nu mai au nici antrenor(dar cu CFR jucasera destul de bine)!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.